Lakýrnik/lakovač nábytku

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiac 7e / hodina v čistom - pre skúseného kandidáta. V prípade juniora bude výška platu individuálne nastavená podľa preukázaných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidát na pracovnú pozíciu Lakýrnik / Lakovač.

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť ktorá sa už niekoľko rokov úspešne pôsobí v oblasti výroba dreveného nábytku na mieru. Aktuálne na čele s novým vedením. V jeho rámci sú hlavnými produktami kuchynské linky, schodištia a interiérové dvere. Základným zdrojovým materiálom pre výrobu je masívne drevo zvyšok tvoria dyhy, alebo fólie a povrchová úprava.

Hlavnou úlohou Lakýrnika/ Lakovača na tejto pracovnej pozícii bude pripravovanie, miešanie a nanášanie jednozložkových a dvojzložkových náterov (Polyuretánové a polyuretán akrylátové farby) pomocou striekacej pištole na vyrobené časti nábytku. Pracovať budete s farbami od renomovaných výrobcov.

Medzi ďalšie typické činnosti patrí:

• Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov
• Prípravy a následnej realizácie lakýrnických prác
• Kontrolovanie kvality odvedenej práce
• Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi
• Čistenie použitých pracovných pomôcok – najmä striekacích pištolí

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného profesionála, prípadne juniorského kandidáta ako aj čerstvého absolventa školy. Teda všetci tí, ktorí sú technického zmýšľania, aspoň trochu manuálne zruční a ktorí hľadajú dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti, kde vládne príjemná a otvorená firemná kultúra.

Náš klient úspešnému kandidátovi v rámci adaptácie poskytne všetku potrebnú podporu.

Práca na jednu zmenu !

Súčasťou pracovného pohovoru u klienta bude aj praktická skúška.

• Dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• Stabilná a dlhodobo perspektívna práca
• Dobrý adaptačný proces
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Kvalitné pracovné oblečenie, samozrejmosťou sú ochranné pomôcky
• Príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť ktorá sa už niekoľko rokov úspešne pôsobí v oblasti výroba dreveného nábytku na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Tímové a k procesom orientované myslenie a
konanie
- Technické myslenie (priestorové, konštrukčné).
- Rozhodnosť, presnosť, precíznosť.
- Pohotovosť vystupovania.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3885271  Dátum zverejnenia: 31.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac