Riaditeľ spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacCelková ročná mzda závisí od splnenia stanovených ekonomických ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu „Riaditeľ spoločnosti“.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti poskytovania služieb pre stavebný a dopravný priemysel so zameraním na silno a slaboprúd.

Obsadzovaná pozícia je výzvou pre skúseného obchodníka, manažéra, s technickým myslením, ktorý naštartuje obchodné príležitosti pre udržanie a rozvoj firmy. Od riaditeľa sa očakáva rozšírenie produktového portfólia spoločnosti a zvýšenie jej obratu. Pozícia je vhodná pre manažéra, zameraného na výsledok, ktorý vie použiť zdravý rozum a využiť dobré kontakty pre zlepšenie prosperity firmy. Elektrotechnické vzdelanie, alebo dobrá orientácia v produktoch štruktúrovanej kabeláže, zabezpečovacích a signalizačných systémoch a podobných služieb budú jeho výhodou. Znalosť cudzieho jazyka môže využiť vhodný kandidát pre rozšírenie obchodnej pôsobnosti spoločnosti mimo SR.
Zaujímavé mzdové ohodnotenie, služobné vozidlo a ostatné benefity súvisiace s výkonom práce sú samozrejmosťou.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem. Všetky životopisy starostlivo posúdime a vybraných kandidátov budeme o priebehu výberového konania včas informovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Poskytovania služieb pre stavebný a dopravný priemysel so zameraním na silno a slaboprúd.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Pinková
Tel.: +421948455252
E-mail: poslať životopis
ID: 3865218  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac