Senior IT analytik – Teamleader tímu analytikov / Senior IT Analyst- Teamleader

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 3 300 EUR/mesiacMesačná mzda je v rozpätí 2.500 – 3.300 Eur ( výsledná suma je závislá od individuálnych skúseností a vzdelania kandidáta.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte seniorné skúsenosti v oblasti IT ? Ste analytický typ schopný počúvať, pýtať sa a získané informácie spolu s návrhmi riešení štruktúrovať v jazyku UML ? Napíšte nám!

Pre nášho klienta z oblasti vývoja software pre verejný aj podnikateľský sektor hľadáme kandidáta na pozíciu senior analytika schopného výstupy svojej práce štruktúrovať v jazyku UML.
Vašou úlohou bude interakcia medzi klientom a ostatnými útvarmi firmy k čomu sú dôležité schopnosti počúvať, pýtať sa, vyhodnocovať ale aj navrhovať a konzultovať možnosti. Následne výsledné riešenia s najvyššou úrovňou zhody štruktúrovať v UML pre ďalšie útvary firmy.

Ideálny kandidát má skúsenosti s procesným riadením a aj vedením ľudí, rokovaním s externými aj internými klientmi. Vie sa na zadania pozrieť synergicky, ale aj s dôrazom na detail. Je pre neho samozrejmý inovačný drive, kreativita ale aj efektívnosť a zmysluplnosť navrhovaných riešení. Jeho proklientská orientácia je aj schopnosťou naštudovať si problematiku zákazníka a zručnosť rozmýšľať za neho. Disponuje vlastnosťami, ako je otvorenosť , transparentnosť, sebadisciplína, komunikatívnosť, zodpovednosť za zverené projekty, cieľavedomosť, proaktívnosť. Je tímový, nadhľadový, efektívny.

K výhodám práce pre nášho klienta patrí, že to je spoločnosť, ktorá je flexibilná, oceňuje kreativitu, samostatnosť aj orientáciu na cieľ a teda práca pre ňu dáva kandidátom priestor na sebarealizáciu a umožňuje využiť všetky doterajšie skúsenosti.

• flexibilná pracovná doba
• možnosť čiastočného home office
• priateľská, tvorivá atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť , ktorá pôsobí v oblasti vývoja software pre verejný a podnikateľský sektor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské inžinierske/magisterské štúdium so zameraním na IT
• anglický jazyk na pokročilej úrovni
• minimálne 5 - 10 rokov odbornej praxe
• znalosť UML a SQL
• preferujeme kandidátov z oblasti Bratislava a okolie - smer Trnava a Trnava mesto, Banská Bystrica

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3857176  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac