Manažér kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac13. pat, iné mimoriadne odmeny. Celková výška mzdy bude nastavená podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu manažéra pre oblasť riadenia kvality a systému manažérstva kvality.

Našim klientom je prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre stavebný priemysel.

Od manažéra kvality sa očakáva zastrešenie všetkých procesov zabezpečujúcich kvalitu výrobkov, so zameraním na výrobnú kontrolu, oblasť reklamácií, udržiavanie systému manažérstva kvality a získaných certifikácií ISO noriem, zavádzanie inovácií a zmien v daných procesoch.

Pracovná pozícia je výzvou pre skúseného odborníka v oblasti kvality, technicky zameraného, s praxou vo výrobnej spoločnosti so znalosťami a praktickými skúsenosťami v oblasti riadenia systému manažérstva kvality, zavádzaním noriem kvality, riadením tímu odborníkov výrobnej kontroly, reklamačného oddelenia, interných a externých audítorov kvality.
Na pozícii sa môže uplatniť skúsený manažér kvality, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti v prosperujúcej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ale môže byť výzvou aj pre skúseného člena tímu kvalitárov, interných audítorov s riadiacimi a organizačnými schopnosťami.
Pre manažéra kvality bude výzvou možnosť uplatniť schopnosť zavádzania zmien smerujúcich k zefektívneniu procesov a činností v oblasti kvality, s cieľom zníženia reklamácií a zvýšenie spokojnosti zákazníka, ako aj neustále zavádzanie nových technológií vo výrobnom procese.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti so silným zázemím a perspektívou,
- flexibilný pracovný čas,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- ďalšie vzdelávanie,
- možnosť príspevku na ubytovanie.

Ďakujeme za prejavený záujem. Všetky životopisy starostlivo posúdime.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť so zameraním na výrobu komponentov pre stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pracovná pozícia je určená pre skúseného manažéra, ale aj kandidáta s menšou praxou, ktorý disponuje prirodzenou autoritou, schopnosťou analyzovať a popísať procesy, manažovať tím spolupracovníkov, s proaktívnym prístupom k práci, vysokou mierou lojality, zvládajúceho prácu pod tlakom. Pre výkon práce je potrebná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Certifikát QM, interný audítor výhodou.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3847705  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac