Produktový špecialista/konzultant v oblasti zdravotníctva

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie od 1300,- € v hrubom s možnosťou ďalšieho zvyšovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nových spolupracovníkov pre rozširujúci sa tím odborníkov „Produktových špecialistov“ v oblasti zdravotníctva.

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je na slovenskom trhu lídrom v oblasti distribúcie kĺbnych náhrad a medicínskej techniky.

Produktový špecialista je dôležitým členom obchodného tímu spoločnosti, ktorý poskytuje odborné konzultácie a support zákazníkom spoločnosti -nemocniciam, zdravotníckym zariadeniam a ústavom na území celého Slovenska.
V kompetencii Produktového špecialistu je najmä:
 prezentácia spoločnosti a jej produktov,
 odborné poradenstvo a konzultácie so zákazníkmi, ktorými sú najmä ortopedické a traumatologické oddelenia nemocníc, zastúpené lekármi a operatérmi,
 poradenstvo pri finálnom výbere vhodných produktov ku konkrétnym lekárskym zákrokom,
 predoperačné plánovanie, konzultácie pri operačných výkonoch,
 úzka spolupráca s členmi obchodného tímu,
 zodpovednosť za sklad produktov, zásobovanie a fyzickú distribúciu ku klientovi,
 zúčastňovanie sa na odborných seminároch, kongresoch na Slovensku a v zahraničí, prezentovanie produktov na edukačných podujatiach,
 sledovanie trhu a konkurencie, príprava analýz a reportov.

Pracovná pozícia môže zaujať uchádzačov so vzdelaním v oblasti zdravotníctva, ortopédie, ale aj iných oblastí, ktorí sa chcú sa uplatniť v oblasti zdravotníctva, zaujímajú sa o moderné technológie a pomôcky pre zlepšenie zdravia ľudí. Nedostatok skúseností nie je prekážkou, spoločnosť poskytne kvalitné zaškolenie. Vhodný kandidát by mal disponovať vysokou mierou samostatnosti, dobrými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami, časovou flexibilitou, ochotou neustále sa vzdelávať a napredovať. Práca vyžaduje cestovanie po celom území SR. Kancelária a sklad spoločnosti sídli v Banskej Bystrici.

• práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej špecializácii,
• mladý a priateľský kolektív,
• možnosť odborného a osobného rozvoja – účasť na konferenciách, odborných seminároch a prednáškach,
• perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu,
• služobné auto aj na súkromné účely,
• pravidelné cestovateľské teambuildingy.

Ak Vás táto ponuka zaujala, budeme radi, ak zareagujete. Ďakujeme za Váš záujem a čas, ktorý venujete reakcii na túto pozíciu. Po posúdení všetkých životopisov a žiadostí poskytneme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je dcérska distribučná spoločnosť medzinárodnej spoločnosti, rešpektovaným výrobcom kĺbnych náhrad, vyznačujúcich sa vysokou úrovňou technologického spracovania a inovatívnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3809938  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie od 1300,- € v hrubom s možnosťou ďalšieho zvyšovania