900 - 1 300 EUR Reagujte bez životopisu

Výrobný pracovník/nastavovač v drevárskej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
900 - 1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte prácu v stabilnej prosperujúcej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou nábytkových komponentov, máme pre Vás zaujímavú pracovnú ponuku. Pre nášho klienta obsadzujeme pracovné pozície technicko-výrobných pracovníkov najmä: "Nastavovač/operátor CNC strojov a iných technologických zariadení" a iné obslužné práce vo výrobe.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych nábytkových komponentov ako aj kompletného nábytku. Veľkosériová výroba je vybavená modernou technológiou. Sídlo spoločnosti je v areáli PPS Detva.

Hľadáme šikovných, technicky zdatných zamestnancov, ktorí majú pozitívny vzťah k práci vo výrobe na moderných obrábacích centrách. Nastavovač CNC zariadení pracuje na moderných CNC centrách a iných vysokovýkonných strojných zariadeniach. Jeho pracovnou náplňou je najmä:
- nastavenie stroja, testovanie a dolaďovanie programu,
- upínanie súčiastok a nástrojov do stroja,
- nastavovanie parametrov a kontrola nastavenia stroja,
- obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky,
- vkladanie, odoberanie materiálu do strojného zariadenia
- kontrolovanie opracovaných výrobkov pomocou meracích prístrojov
- ostatné pomocné, prípravné, obslužné a manipulačné práce.

Práca je vykonávaná v dvoch zmenách, mimo víkendov. Spoločnosť ponúka adaptáciu nových zamestnancov so skúsenými kolegami a pod dozorom zmenových majstrov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 900,- v hrubom podľa skúseností uchádzača a ďalšie príplatky a bonusy

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- príplatky a bonusy k základnej mzde,
- stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu, prípadne živnosť,
- príspevok na stravu, stravovanie vo vlastných priestoroch,
- školenia, kariérny postup,
- dodržiavanie všetkých zákonných ustanovení a nárokov súvisiacich s výkonom práce.

Záujem o pracovnú pozíciu prejavíte zaslaním Vášho životopisu, alebo len Vašich kontaktných údajov. My sa Vám ozveme.

Ďakujeme za Váš záujem!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou rôznych nábytkových komponentov a kompletného nábytku, pôsobiaca na trhu od roku 2006. Celú svoju produkciu vyrába vo veľkosériovej výrobe, s modernými technológiami. Pri výrobe sú používané materiály MDF dosky, LDTD dosky, HDF dosky, masívne drevo, laťovka a špárovka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Dôležitým predpokladom pre výkon práce je ochota pracovať vo výrobnej spoločnosti, vzťah k strojným zariadeniam, záujem o ďalšie vzdelávanie.
Vhodný kandidát by mal vedieť čítať výkresovú dokumentáciu, znalosť práce na CNC strojoch a iných strojných obrábacích zariadeniach výhodou, je zodpovedný, samostatný, kolegiálny.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Pinková
Tel.: +421948455252
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3805779   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 900,- v hrubom podľa skúseností uchádzača a ďalšie príplatky a bonusy