Finančný kontrolór

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
ASAP / dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1.200 - 1.500 EUR / brutto + variabilná zložky mzdy v závislosti od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a samostatného kandidáta na pozíciu Finančný kontrolór s miestom výkonu práce v Kremnici.

Finančný kontrolór priamo spadá pod výkonného riaditeľa, pre ktorého je pravou rukou vo finančných otázkach. Sleduje finančné ukazovatele s cieľom analyzovať a vyhodnocovať výkonnosť a finančný stav spoločnosti. Úzko spolupracuje s účtovným, fakturačným a obchodným oddelením spoločnosti a výsledky svojej práce reportuje priamo výkonnému riaditeľovi.

Medzi hlavné činnosti finančného kontrolóra na uvedenej pozícii patrí:
· príprava a nastavovanie finančných plánov v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti (účtovné, obchodné a fakturačné oddelenie),
· určenie, analýza a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti spoločnosti (KPI) v rámci controllingu,
· kontrola a analýza cenotvorby, predajných marží a ziskovosti jednotlivých výrobkov,
· nastavenie a realizácia štandardných controllingových procesov a aktivít v rámci mesačných, kvartálnych a koncoročných závierok,
· príprava controllingových reportov a ich prezentácia podľa zadania manažmentu a vedeniu spoločnosti,
· práca s informačným a účtovným systémom spoločnosti.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý má skúsenosti z controllingu ale rovnako aj kandidáta, ktorý pôsobil na účtovníckych pozíciách a má záujem rozvíjať sa v oblasti controllingu.
Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaškolením, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním spoločnosti, s jednotlivými úsekmi výroby, s používaným informačným systémom a pod.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- pracovná pozícia s dlhodobou perspektívou,
- platové ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta,
- možnosť sebarealizácie,
- nákup produktov spoločnosti za zvýhodnené ceny,
- ostatné benefity budú upresnené na osobnom pohovore s naším klientom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, budeme radi, ak zareagujete. Ďakujeme za Váš záujem a čas, ktorý venujete reakcii na túto pozíciu. Po posúdení všetkých životopisov a žiadostí poskytneme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá viac ako 20 rokov na slovenskom trhu pôsobí v oblasti výroby potravinárskych výrobkov. Náš klient úspešne absolvoval proces reštrukturalizácie a momentálne je hlavným cieľom spoločnosti modernizácia a kvalitatívny rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, audit

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3785026  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1.200 - 1.500 EUR / brutto + variabilná zložky mzdy v závislosti od pracovných skúseností kandidáta