1 600 - 2 100 EUR

Projektový manažér pre anglicky alebo nemecky hovoriacich klientov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete riadiť svoj čas aj úlohy pre rôzne skupiny kolegov ? Radi komunikujte a viete prijímať aj alternatívne riešenia? Plynule komunikujte anglicky alebo nemecky ? Máte skúsenosť v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie, či vzdelanie v priemyselnom manažmente ? Napíšte nám !

Pre nášho klienta, medzinárodnú firmu v oblasti strojárenstva, hľadáme projektového manažéra pre anglicky alebo nemecky hovoriacich klientov.
Na uvedenej pozícii si vieme predstaviť skúseného kandidáta, ktorý pôsobil v projektovom manažmente. Ale aj kandidáta s potenciálom, ktorý rozumie strojárskej výrobe, vie pracovať samostatne, bol súčasťou projektov a rád by aktuálne prijal výzvu pôsobiť ako samostatný projektový manažér.

Vašou zodpovednosťou bude vedenie projektu „end to end“ obsahujúceho konštrukčnú, výrobnú aj inštalačnú fázu u zákazníka.

Činnosti na projekte budú zahŕňať : plánovanie, analýzu rizík, design, simulácie, elektro plánovanie, programovanie, vedenie dokumentácií, riešení vyhlásení o zhode, výrobu vrátane kooperácií , nákup komponentov a služieb, logistiku, kontrolu inštalácie linky, školenie personálu, doprovod pri nábehu výroby, odovzdanie projektu.

Na ich zabezpečenie budú zriadené aj pod tímy so zameraním na: cenotvorbu a kalkuláciu nákladov, komunikáciu so zákazníkom, realizačné tímy podľa špecializácií, tím pre ekonomickú efektivitu.
Úlohou projektového manažéra bude okrem samostatne realizovaných činností aj vedenie TML jednotlivých podtímov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600 – 2100 Eur v závislosti od skúseností kandidáta

• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• služobné auto
• PC notebook, mobil
• a ďalšie výhody v zmysle kolektívnej zmluvy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je súčasťou českej materskej spoločnosti s jej výrobnými spoločnosťami - na Slovensku 300 zamestnancov , v Čechách 400 zamestnancov, Rumunsku 500 zamestnancov a Nemecku 30 zamestnancov. V jej portfóliu sú produkty pre automobilový priemysel, letecký priemysel, sektor stavebných strojov, cestných strojov aj poľnohospodárskej techniky. Firma nadväzuje na viac ako 64 ročnú tradíciu aj skúsenosti a aktuálne sa zameriava na plne digitalizované zváracie a montážne výrobné linky. Jej odberatelia sú lokalizovaní po celom svete a firma zaznamenáva výrazný rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• inžinierske, technické/ strojárske alebo ekonomické vzdelanie s dodatočnou kvalifikáciou
• manažérske vzdelanie alebo manažérska prax
• AJ slovom a písmom alebo NJ slovom aj písmom
• dobré technické a produktové znalosti výhodou

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1
ID: 3784333   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 – 2100 Eur v závislosti od skúseností kandidáta