Obchodný zástupca pre Maďarsko, segment B2B

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacMesačná mzda 1500,- Eur ( Brutto mesačný plat po zaučení bude tvorený aj variabilnou zložkou mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás oslovovať firmy? Ste komunikačne zručný typ ? Rád šoférujete ? Viete plynule komunikovať po maďarsky rovnako dobre ako po slovensky ?

Napíšte nám !

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu obchodného zástupcu pre južné Maďarsko v segmente B2B . Ak bývate v Banskej Bystrici alebo susedných okresoch, bude to výhodou. Uvítame aj kandidátov s bydliskom na juhu Slovenska / v pohraničných okresoch, ale aj s bydliskom v Maďarsku s podmienkou ovládania slovenského jazyka.

Vašou úlohou bude samostatná realizácia celého obchodného procesu tj

• od telefonického kontaktovania klienta,
• cez zistenie jeho potrieb,
• prezentovanie úžitku produktu ktorý predávate,
• zvládanie námietok,
• absolvovanie osobného stretnutia u klienta,
• zabezpečenie cenovej ponuky
• ako aj dokončenie obchodu tj. do sledovanie dodávky a platby.

Budete realizovať prezentácie u klientov a súčasťou vašej práce bude denný reporting. K dispozícii budete mať PC vybavenie, telefón a služobné vozidlo. Práca je realizovaná v systéme home office tj. za klientom vyrážate z miesta bydliska. Týždenne však absolvujete služobné cesty do sídla spoločnosti.

Ideálny kandidát má skúsenosti z predaja. Je samostatný, zodpovedný, optimisticky ladený. Vie, že jeho osobný image je rovnako dôležitý ako jeho osobnostné schopnosti. Vie si organizovať svoj čas, plní sľuby a je zameraný na dosiahnutie cieľov.

Naším klientom je rýchlo rastúca firma v segmente predaja re pasovaných počítačov so zárukou. Pôsobia na trhu už 16 rokov. O jej stabilite a spôsobe fungovania svedčia lojálni zamestnanci a veľmi priateľská tímová atmosféra v spoločnosti.

• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• odborný a profesný rast
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• dlhodobá spolupráca
• zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je rýchlo rastúca firma v segmente predaja re pasovaných počítačov so zárukou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• minimálne 2-ročné skúsenosti v oblasti predaja
• znalosť obchodných procesov ,obchodnej
komunikácie a schopnosti vytvárať vzťahy.
• bydlisko v preferovaných okresoch BB / ZV resp.
na juhu Slovenska v pohraničných okresoch
• znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom
• znalosť slovenského jazyka slovom aj písmo

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3737239  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMesačná mzda 1500,- Eur ( Brutto mesačný plat po zaučení bude tvorený aj variabilnou zložkou mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI )