900 EUR

Obchodný zástupca pre Slovensko, segment B2B / verejný sektor.

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás oslovovať firmy? Ste komunikačne zručný typ ? Rád šoférujete ?
Napíšte nám !

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu obchodného zástupcu pre Slovensko v segmente B2B / verejný sektor. Ak bývate v Banskej Bystrici alebo susedných okresoch, bude to výhodou.

Vašou úlohou bude samostatná realizácia celého obchodného procesu tj .

• od telefonického kontaktovania klienta,
• cez zistenie jeho potrieb,
• prezentovanie úžitku produktu ktorý predávate,
• zvládanie námietok,
• absolvovanie osobného stretnutia u klienta,
• zabezpečenie cenovej ponuky,
• ako aj dokončenie obchodu tj. do sledovanie dodávky a platby.

Budete realizovať prezentácie u klientov a súčasťou vašej práce bude denný reporting.

Odborné, kvalifikačné a iné požiadavky na kandidáta

• minimálne 2-ročné skúsenosti v oblasti predaja
• minimálne stredoškolské vzdelanie
• znalosť obchodných procesov ,obchodnej komunikácie a schopnosti vytvárať
vzťahy.
• bydlisko v preferovaných okresoch BB / ZV

Ideálny kandidát má skúsenosti z call centra a predajných hovorov, ale aj z predaja „ face to face“.Je samostatný, zodpovedný, optimisticky ladený. Vie, že jeho osobný image je rovnako dôležitý ako jeho osobnostné schopnosti. Vie si organizovať svoj čas, plní sľuby a je zameraný na dosiahnutie cieľov.

Naším klientom je rýchlo rastúca firma v segmente predaja repasovaných počítačov so zárukou. Pôsobia na trhu už 16 rokov. O jej stabilite a spôsobe fungovania svedčia lojálni zamestnanci a veľmi priateľská tímová atmosféra v spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mesačná mzda 900,- Eur ( Brutto mesačný plat po zaučení bude súčet fixnej + variabilnej zložky mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI.)

• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• odborný a profesný rast
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• dlhodobá spolupráca
• zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je rýchlo rastúca firma v segmente predaja re pasovaných počítačov so zárukou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: +421904594241
E-mail: poslať životopis
ID: 3737153   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná mzda 900,- Eur ( Brutto mesačný plat po zaučení bude súčet fixnej + variabilnej zložky mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI.)