3 000 - 5 000 EUR

Finančný manažér/kontrolór závodu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Finančný manažér - kontrolór závodu.

Našim klientom, je významný dodávateľ zariadení pre wellness, fitness centrá ale aj domácnosti. Ide o stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá je leadrom v danom odvetví. Závod so sídlom v priemyselnom parku pri Veľkom Krtíši v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 zamestnancov.

Finančný manažér zastrešuje po odbornej a organizačnej stránke ekonomické oddelenie závodu. Za svoju činnosť sa zodpovedá priamo riaditeľovi závodu a manažmentu v Taliansku. Vedie tím štyroch zamestnancov.

V jeho kompetencii je najmä:
- Komplexné zastrešenie finančného riadenia firmy
- Analýza finančných údajov, návrhy na opatrenia
- Styk s bankami, zabezpečovanie financovania a zdrojov
- Dohľad nad účtovníctvom
- Finančný controlling a reporting
- Riadenie tímu pracovníkov ekonomického oddelenia

Na danej pozícii sa môže uplatniť skúsený manažér, ale aj odborník z oblasti ekonomiky, controllingu, účtovníctva.

Záujemcom, ktorí sú z iných lokalít a nerobí im problém presúvať sa za prácou poskytuje zamestnávateľ služobné auto a ubytovanie priamo v mieste výkonu práce.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 3000,- € (mzdové ohodnotenie bude nastavené podľa odbornosti a praxe) a ďalšie odmeny

Váš budúci zamestnávateľ podporuje formou zamestnaneckých benefitov zdravý životný štýl, vlastnú posilňovňu, darčekové poukážky, spoločné športové a spoločenské podujatia, vlastné stravovanie.

Samozrejmosťou je podpora ďalšieho vzdelávania, výuka talianskeho jazyka priamo na pracovisku, pravidelné odborné školenia, stáž v zahraničí.

Ďalšie benefity:
- služobné vozidlo,
- možnosť ubytovania v mieste výkonu práce,
- motivujúce finančné ohodnotenie za hospodárske výsledky formou odmeny z ročného príjmu
- vyplácanie 13. a 14 platu
- vlastné stravovacie zariadenie s príspevkom na stravu na rámec Zákonníka práce,
- darčekové poukážky,
- možnosť zakúpenia vyrábaných produktov so zamestnaneckou zľavou.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete. Klient je oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy bol oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zaujme nás kandidát s praxou v oblasti finančníctva, ekonomiky a účtovníctva. Prax v uvedených oblastiach vo výrobnej spoločnosti výhodou. Na uvedenej pozícii sa presadí kandidát s vysokou mierou samostatnosti, s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami, prirodzená autorita a vzor pre tím zamestnancov na ekonomickom oddelení. Práca si vyžaduje výbornú znalosť excelu, skúsenosti s IS SAP budú Vašou výhodou. Znalosť jedného z uvedených cudzích jazykov je nevyhnutná z dôvodu komunikácie so zahraničným vedením spoločnosti.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Pinková
Tel.: +421903257017
E-mail: poslať životopis
ID: 3735826   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 3000,- € (mzdové ohodnotenie bude nastavené podľa odbornosti a praxe) a ďalšie odmeny