Frontend Developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 3 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1 800 - 3 000,-€, výška platu závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na seniorskú pozíciu Frontend Developer pre vývoj FE riešení .

Náplň práce je nasledovná:
• zodpovednosť za výber vhodných technológií pre nové projekty, návrh riešení a ich implementácia
• údržba a rozvoj existujúcich aplikácií
• analýza problémov a návrh riešení
• písanie čitateľného kódu
• verzovanie v GITe
• merge requesty a code review v GitLab
• trackovanie práce v Redmine
• sledovanie a zavádzanie postupov vo firme a v tíme
• práca s juniormi v tíme
(informáciu o type projektov nájdete nižšie v časti charakteristika klienta)

• perspektíva v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
• možnosť home office
• príspevok do 3. dôchodkového piliera
• firemné vzdelávanie
• možnosť získania rôznych certifikátov

Náš klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu. Prvá komunikácia bude prebiehať s nami a po absolvovaní pohovoru v Bratislave a posúdení Vašich skúseností Vás v prípade Vášho záujmu skontaktujeme s klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť s 20 ročnou históriou, ktorá pôsobí v oblasti telekomunikácií, rádiokomunikácií, výstavby a servisu GSM a UMTS sietí, poskytuje aj služby v oblasti monitorovania vozidiel, osôb a objektov, montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí a telemetrických systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na vhodného kandidáta:
• Javascript na expertnej úrovni: ES6, AJAX, asynchrónna architektúra aplikácií
• praktické skúsenosti s JS frameworkami (angular, react, ext)
• skúsenosť s vývojom užívateľských rozhraní pre mobilné aj webové aplikácie (nie prezentačné weby)

Skúsenosti a vedomosti, ktoré sú výhodou sú:
• skúsenosť v oblasti UX analýzy, dizajnu a návrhu užívateľských rozhraní
• znalosť nástroja Apache Cordova resp. PhoneGap
• znalosť deploymentu na iOS a Android zariadenia
• znalosť MVC, OOP, návrhových vzorov, GRASP a SOLID
• znalosť PHP (schopnosť písať unit testy a testovateľný kód)

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3732614  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1 800 - 3 000,-€, výška platu závisí od skúseností kandidáta