1 200 - 2 400 EUR

Sales manager (Smart home riešenia pre developerov) Bratislava

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Sales manager pre predaj Smart home riešení do developerských projektov.

Náplň práce je nasledovná:
• aktívne vyhľadávanie zákazníkov - akvizičný obchod
• hľadanie a vytváranie nových predajných kanálov, rozvoj a udržiavanie predajných kanálov
• prezentácia produktov, tvorba cenových ponúk, stretnutia s klientmi
• uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o klientov a aktívna komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
• spolupráca s IT oddelením a technickým oddelením pri príprave a realizácii projektov, resp. pri rozvoji funkcionality ponúkaného riešenia
• monitoring konkurencie a vývoja produktov na trhu
• pravidelný reporting

Spoločnosť, pre ktorú sa pozícia obsadzuje, sídli v Bratislave, sales manager však môže obchodovať v rámci celého Slovenska.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzdy + provízie, základná mzda 1 200 - 1 600,-€, horná hranica závisí od provízií a úspešnosti obchodníka a je uvedená len veľmi orientačne, môže byť aj výrazne vyššia pri zrealizovaní väčších obchodov

• perspektíva v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
• vysoký podiel provízií na odmeňovaní
• firemné auto, pri dosahovaní dobrých výsledkov aj na súkromné účely
• firemné vzdelávanie
• notebook a mobil aj na súkromné účely
• firemné akcie

Náš klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu. Prvá komunikácia bude prebiehať s nami a po absolvovaní pohovoru v Bratislave a posúdení Vašich skúseností Vás v prípade Vášho záujmu skontaktujeme s klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť s 20 ročnou históriou, ktorá pôsobí v oblasti telekomunikácií, rádiokomunikácií, výstavby a servisu GSM a UMTS sietí, poskytuje aj služby v oblasti monitorovania vozidiel, osôb a objektov,
montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí a telemetrických systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• výborné komunikačné schopnosti
• orientácia na výsledok
• orientácia v oblasti trhu developerského trhu, automatizácie a smart home riešení výhodou

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica
ID: 3731367   Dátum zverejnenia: 3.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzdy + provízie, základná mzda 1 200 - 1 600,-€, horná hranica závisí od provízií a úspešnosti obchodníka a je uvedená len veľmi orientačne, môže byť aj výrazne vyššia pri zrealizovaní väčších obchodov