1 500 - 2 000 EUR

Technológ pre plastovú výrobu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technológ, s miestom výkonu práce v Novej Bani.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá dlhoročne patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov plastových komponentov kúrenia, chladenia a klimatizácie pre svetoznáme značky v oblasti automotive.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu technológ v oblasti zvárania, vstrekovania a lisovania plastov. Pracovník na tejto pozícii vytvára technologické postupy a kontroluje ich dodržiavanie. Jeho činnosti vedú k zlepšovaniu kvality a produktivity výroby, aj za pomoci nápravných opatrení z QRQC. V prípade nezhôd vo výrobe informuje technického manažéra (nadriadeného) a komunikuje tiež so zmenovým kvalitárom.

Typické ďalšie činnosti sú:
• Programovanie a nastavovanie robotov (SEPRO, ENGEL)
• Kontrola výroby v súlade s návodmi kontroly
• Podieľanie sa na zavádzaní nástrojov štíhlej výroby (KAIZEN, SMED, 5S, TPM, ...)
• Operatíva a riešenie problémov v priebehu výroby
• Odstraňovanie závad na lisovacích strojoch, robotoch a perifériách

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený ako v začiatkoch, tak aj počas ďalšieho pôsobenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1500 € a viac (základná mzda je závislá od skúseností kandidáta)

• príjemné pracovné prostredie
• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• v rámci programu LeanProduction firma odmeňuje šikovné nápady zefektívnenia výroby,
• vianočné darčeky
• firemné voľnočasové akcie
• zvýhodnené firemné stravovanie nad rámec zákona
• dôkladné zaškolenie podľa potrieb kandidáta
• pružný pracovný čas

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ideálny kandidát:
• skúsenosti so zváraním plastov, znalosť problematiky vstrekovania plastov
• zvládnutie technológie vstrekovania a zvárania plastov
• programovanie PLC
• PC – MS Office – pokročilý
• Znalosť 5S štandardov

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Danková
Tel.: +421903549536
E-mail: poslať životopis
ID: 3713000   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1500 € a viac (základná mzda je závislá od skúseností kandidáta)