1 300 - 1 800 EUR

Nákupca

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Nákupca/Logistik, s miestom výkonu práce v Novej Bani.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá dlhoročne patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov plastových komponentov kúrenia, chladenia a klimatizácie pre svetoznáme značky v oblasti automotive.

Človek na tejto pozícii je zodpovedný za zabezpečenie vstupov na základe požiadaviek zo systému (SAP). Kľúčovou je komunikácia s výrobou s cieľom správne zadefinovať materiál a komponenty pre výrobný proces. Na pozícii je požadovaná znalosť AJ, nakoľko väčšina dodávateľov je zahraničných. Znalosť SAP nie je podmienkou, prax na podobnej pozícii je samozrejme výhodou.
Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

• Optimalizácia skladových zásob, sledovanie termínov dodávok v súlade s požiadavkami výroby
• Vstupná kontrola dodaných materiálov a komponentov
• Kontrola systému na dennej báze, následne vybavovanie objednávok, vrátane organizácie prepravy
• Zásobovanie vstupmi hlavne počas projektovej fázy
• Monitorovanie zákazníckych portálov s cieľom zadefinovať zodpovedajúce vstupy

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený ako v začiatkoch, tak aj počas ďalšieho pôsobenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1300 € a viac (základná mzda je závislá od skúseností kandidáta)

• príjemné pracovné prostredie
• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• v rámci programu LeanProduction firma odmeňuje šikovné nápady zefektívnenia výroby,
• vianočné darčeky
• firemné voľnočasové akcie
• zvýhodnené firemné stravovanie nad rámec zákona
• dôkladné zaškolenie podľa potrieb kandidáta
• pružný pracovný čas

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ideálny kandidát:
• aktívna znalosť anglického jazyka
• PC – MS Office – pokročilý
• Znalosť logistických nástrojov a metód výhodou

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Danková
Tel.: +421903549536
E-mail: poslať životopis
ID: 3712999   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1300 € a viac (základná mzda je závislá od skúseností kandidáta)