Skladník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
dohodou
820 EUR/mesiacNástupný plat 820 eur brutto .Po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby klient prehodnotí mzdu na základe preukázaných skúseností a výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Skladník.

*Práca na 1 smenu*

Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nerezového a hliníkového materiálu – oceľové plechy, trubky, profilová oceľ, hliníkové profily a iné.

Podstatou tejto pracovnej pozície je vyskladňovanie materiálových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, príprava produktu na mieru ( v prípade požiadavky zákazníka) ,balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu. Súčasťou práce je obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.

Medzi Vaše typické činnosti na tejto pozícii bude patriť:

- manipulácia, stohovanie paliet
- evidencia sladových zásob – obsluha skenera
- práca v informačnom systéme
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení
- udržiavanie poriadku na pracovisku

• práca pre silnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť
• zaujímavá a rôznorodá práca s pevnou pracovnou dobou
• práca v príjemnom pracovnom prostredí v mladom kolektíve
• adaptácia na pracovnej pozícii zastrešená skúsenými kolegami
• stravné lístky a pitný režim
• preplácané nadčasy v rámci ZP
• teambuildingy a Vianočný večierok

Vopred ďakujeme za každý zaslaný životopis. Každej žiadosti sa budeme osobitne venovať a informácie o výberovom konaní dáme každému kandidátovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja hutného materiálu - výrobky z nerezovej ocele, plechy a zvitky v štandardných a neštandardných rozmeroch, profilová oceľ v tyčiach, drôtoch, spojovací materiál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý je šikovný , zvláda manuálnu prácu, má tímového ducha a zmysel pre zodpovednosť a dobre odvedenú prácu.
V ideálnom prípade vlastní osvedčenie na obsluhu VZV a má skúsenosti s prácou v sklade. V prípade, že osvedčenie nevlastníte, náš klient Vám vie potrebné školenie zabezpečiť. Ak máte skúsenosti s nakládkou či vykládkou väčších bremien bude to vašou výhodou.

Vhodný kandidát je pracovitá, systematicky fungujúca, rozvážna osobnosť. Schopný začleniť sa do kolektívu, pre ktorého dodržiavanie noriem a postupov je samozrejmosť. A ocenená bude u neho aj samostatnosť a efektívne využívanie času.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3692325  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac