Strojár/ Technológ

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Kremnica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta so 100% zahraničnou účasťou hľadáme do špecifickej strojárskej výroby kandidáta na pozíciu strojár/ technológ. Jeho zodpovednosťou bude poznanie a zabezpečenie bezproblémového chodu rôznych druhov kovoobrábacích strojov ako napríklad lisy, sekacie stroje, stroje na okrajkovanie, tvárniace stroje, raziace stroje a montážne stroje.

K denným povinnostiam patrí zabezpečenie chodu strojov a výrobných zariadení. Zavedenie technickej dokumentácie do systému a správa tejto dokumentácie. Zodpovednosť za nástrojárstvo. Optimalizácia a priebežné zlepšovanie výrobných procesov s dôrazom na optimalizáciu času. K čomu je nevyhnutné vedieť aj analyzovať mimoriadne situácie a odchýlky vo výrobe, vyriešiť ich ale aj predchádzať im tvorbou plánov preventívnej údržby strojov a výrobných zariadení.
Ide o prácu, ktorá si vyžaduje aj prácu v montérkach na dielni, ale aj rozmýšľanie a hľadanie riešení pri systematickej a metodickej práci na PC.

Požadované je strojárske odborné vzdelanie, ale cenení sú aj kandidáti s nadobudnutou strojárskou praxou.

Ak ste sa v uvedenom popise našli - napíšte nám!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 eur brutto + ďalšie odmeny. Výsledný plat bude závisieť od vzdelania a skúseností kandidáta.

- zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
- zmenové príplatky
- príplatok na dopravu
- ročný bonus
- vernostné
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevky na DDS
- ďalšie mimoriadne odmeny
- odborné školenia (aj v zahraničí)
- ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobí v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

strojárske zameranie
znalosť strojov a zariadení používaných v strojárstve
znalosť odborných a technických noriem
čítanie technickej dokumentácie podmienkou
prax v odbore strojárstvo minimálne 3 roky
skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Osobnostné predpoklady:
technické myslenie
samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita
tímový hráč

Práca je vhodná nielen pre seniorských kandidátov so skúsenosťou zo strojárstva, ale aj pre kandidátov v perspektívnom veku s ambíciou komplexnejšieho ovplyvňovania strojárskej výroby s dôrazom na jej efektivitu a rentabilitu.
znalosť materiálov

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: +421904594241
E-mail: poslať životopis
ID: 3671424   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 eur brutto + ďalšie odmeny. Výsledný plat bude závisieť od vzdelania a skúseností kandidáta.