Operátor strojárskej výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Kremnica
(brutto) 700 Eur a príplatky 100 Eur tj spolu 800 Eur. Výsledná mzda bude zodpovedať vzdelaniu a skúsenostiam kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta so 100% zahraničnou účasťou hľadáme do špecifickej strojárskej výroby kandidáta na pozíciu operátora. Výrobný program tejto spoločnosti je vo svete veľmi žiadaný a teda sa pracuje na 3 zmeny.
Práca obsahuje obsluhu kovoobrábacích strojov ako napríklad lisy, sekacie stroje, stroje na okrajkovanie, tvárniace stroje, montážne stroje.
K denným povinnostiam patrí vykonávanie výrobných činností vrátane upnutia a výmeny nástrojov. Nakladanie a vykladanie materiálu. Kontrola vstupného materiálu, jeho stavu po opracovaní vrátane rozmerovej kontroly produktu po opracovaní. Obsluha výrobných zariadení a kontrola ich funkčnosti.
Ide o fyzickú prácu ktorá si vyžaduje zručnosť v kombinácii s prácou, ktorá si vyžaduje rozmýšľanie a hľadanie riešení pri obsluhe výrobných zariadení.
Ak kandidát disponuje preukazom obsluhy žeriavu, vysokozdvižného vozíka a viazačstva je to výhodou. Výhodu je strojárske odborné vzdelanie, ale cenení sú aj kandidáti s nadobudnutou strojárskou praxou. Ak rád pracujete manuálne, ste zodpovední a máte rád „ čistú hlavu“ po odchode z práce , napíšte nám.

- zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
- zmenové príplatky
- príplatok na dopravu
- ročný bonus
- vernostné
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevky na DDS
- ďalšie mimoriadne odmeny
- odborné školenia (aj v zahraničí)
- konto pracovného času
- ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

V prípade , že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky pre výkon práce budeme vďačný za všetky vaše reakcie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť so sídlom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strojárske alebo technické zameranie
- znalosť strojov a zariadení používaných v strojárstve, - - - znalosť odborných a technických
- noriem a čítania dokumentácie výhodou

Ostatné znalosti:
- preukaz obsluhy žeriavu
- preukaz obsluhy VZV
- preukaz viazačstva

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3671392  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: (brutto) 700 Eur a príplatky 100 Eur tj spolu 800 Eur. Výsledná mzda bude zodpovedať vzdelaniu a skúsenostiam kandidáta.