PR špecialista

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď | dohodou
od 1 300 eur brutto a viac (základná mzda závisí od skúseností kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším klientom je svetoznáma mimovládna organizácia, ktorá sa už viac ako 50 rokov zameriava na boj proti problémom celosvetového významu v oblasti životného prostredia a ľudského zdravia. Spoločnosť má celosvetový charakter a v Európe má pobočky vo viacerých krajinách, ktoré spolu spolupracujú na niektorých projektoch.

Spoločnosť hľadá do svojho tímu šikovného kandidáta / kandidátku na pozíciu PR špecialistu.

Ako PR špecialista zodpovedáte hlavne za internú a externú komunikáciu spoločnosti. Zameriavate sa na vypracovávanie komunikačnej stratégie, ako aj jej samotné realizovanie. To v sebe zahŕňa činnosti od návrhu nástrojov komunikácie a komunikačných kanálov, cez návrh a tvorbu komunikačných aktivít, až po ich realizáciu a implementáciu.

Medzi Vaše typické činnosti vykonávané na tejto pozícii bude patriť:
- udržiavanie vzťahov s médiami a laickou verejnosťou,
- príprava rôznych propagačných článkov, tlačových správ, prejavov, oficiálnych odpovedí na otázky médií a pod. cez rôzne kanály (sociálne siete, webová stránka, rôzne médiá, ...),
- komunikácia so zástupcami médií, mediálnymi agentúrami, fotografmi a pod.,
- organizovanie tlačových konferencií a iných mediálnych akcií (napr. výstava fotografií súvisiacich s projektom a pod.),
- budovanie a aktualizovanie databázy kontaktov na zástupcov médií.

Na túto pracovnú pozíciu si vieme predstaviť kandidáta, ktorý má skúsenosti so starostlivosťou najmä o externú komunikáciu v spoločnosti. Nakoľko niektoré projekty slovenskej pobočky sú realizované v súčinnosti s pobočkami v iných krajinách EÚ, hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať v ANGLICKOM JAZYKU.

- práca pre unikátnu firmu s celosvetovou pôsobnosťou,
- možnosť kariérneho a profesného rastu (napr. v prípade záujmu viete časom prestúpiť na inú pobočku v rámci Európy),
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť rôznych školení a vzdelávania,
- stravovanie nad rámec zákona – firma prepláca všetky náklady na stravovanie,
- príspevok na MHD a dochádzanie,
- neformálne pracovné prostredie a otvorené vzťahy,
- podpora rodiny – mesačný príspevok na dieťa,
- ostatné výhody a benefity budú kandidátom predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3647554  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 300 eur brutto a viac (základná mzda závisí od skúseností kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou)