1 500 - 3 000 EUR

Manažér výroby auto moto

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme atraktívnu pracovnú pozíciu MANAŽÉRA VÝROBY V AUTO MOTO.
Našim klientom je moderná zabehnutá výrobná spoločnosť v oblasti auto moto, ktorá má - vzhľadom na plánované spustenie výroby unikátnych komponentov pre elektromobily - potenciál zabezpečiť svojim zamestnancom stabilitu a dlhodobú perspektívu.

MANAŽÉR VÝROBY AUTO MOTO
dostane výnimočnú príležitosť riadiť výrobu spoločnosti v modernej lisovni a zvarovni v 3 zmennej prevádzke, s celkovým počtom zamestnancov 150.
Reportovať bude výrobnému riaditeľovi spoločnosti. V období adaptácie dostane plnú podporu od neho aj od skúsených kolegov z ostatných úsekov. Obsadí najvyššiu výrobnú pozíciu v spoločnosti, ktorá je otvorená pre občana SR. Vyššie pozície v spoločnosti sú obsadzované manažérmi zo zahraničia.

Hľadáme kandidáta, ktorý
• má aspon š ročné skúsenosti s efektívnym riadením výroby, auto-moto výhodou, nie však podmienkou
• dohovorí sa po anglicky
• ocení možnosť sebarealizácie a samostatnosti
• ocení možnosť kariérneho rastu
• hľadá priestor na dlhodobé uplatnenie svojich skúseností a ich prehĺbenie
• chce dostať príležitosť v silnej, stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat od 1500 - 3000 EUR plus pravidelné odmeny |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.

Nadštandarný príjem v rámci regiónu
Možnosť významného kariérneho rastu
Príležitosť zoznámiť sa s novými modernými technológiami
Práca pre stabilnú a perspektívnu spoločnosť
Práca v moderných halách s modernými zariadeniami

Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Majerská cesta 32
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hofferová
Tel.: +421948455252
E-mail: poslať životopis
ID: 3643548   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1500 - 3000 EUR plus pravidelné odmeny |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.