IT projektový manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď | dohodou
od 1 700 eur brutto a viac (základná výška mzdy je predmetom dohody a závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Projektový manažér.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Hlavnou úlohou projektového manažéra je vedenie projektu a koordinácia jednotlivých aktivít s cieľom jeho úspešného a včasného ukončenia. Ako projektový manažér budete mať teda na starosti hlavne plánovanie projektov z hľadiska termínov, pracnosti, zdrojov a financií a takisto budete kontrolovať a dohliadať na ich priebeh.

Pri svojej práci budete úzko spolupracovať s odbornými team leadermi pre analýzu, vývoj a testing, ktorí sú súčasťou Vášho projektového tímu.

Medzi Vaše typické činnosti vykonávané na tejto pozícii bude patriť najmä:
- projektové plánovanie a alokácia zdrojov potrebných na realizáciu projektu,
- spolupráca s odbornými garantmi – team leaderami pre analýzu, vývoj a testing,
- priebežná kontrola plnenia cieľov a očakávaní projektu, zisťovanie a analýza rizík a problémov,
- vedenie príslušnej projektovej dokumentácie,
- projektová komunikácia s manažmentom spoločnosti, zákazníkmi a projektovým tímom.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má pracovné skúsenosti v oblasti vývoja softwaru. Skúsenosti s vedením projektov sú výhodou.

Náš klient Vám poskytne potrebnú podporu pre výkon danej činnosti a v prípade potreby Vám vie pomôcť pri získaní certifikácie z oblasti projektového riadenia.

- práca pre úspešnú a stabilnú spoločnosť, ktorá ponúka dlhodobú perspektívu (realizácia niektorých projektov môže trvať aj 3 roky),
- odborné vzdelávanie a rast (certifikácia v oblasti projektového manažmentu, jazykové kurzy, odborné kurzy / semináre,..),
- flexibilná pracovná doba,
- zaujímavý systém odmeňovania (mesačné a kvartálne odmeny, mimoriadne prémie),
- 13. plat,
- príspevok na DDS,
- rôzne teambuildingové akcie,
- príspevky na rôzne kultúrne / športové podujatia,
- firemné akcie pre rodiny s deťmi,
- ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3643214  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 700 eur brutto a viac (základná výška mzdy je predmetom dohody a závisí od skúseností kandidáta)