Konštruktér zváracích prípravkov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000 - 1300 eur brutto. V závislosti od skúseností Vám môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s prácou konštruktéra na seniorskej úrovni a ovládate prácu v programe Autodesk Inventor napíšte nám!

Pre nášho klienta, akciovú spoločnosť so 100% zahraničnou účasťou, hľadáme kandidátov na pracovnú pozíciu Samostatný konštruktér.

Spoločnosť je súčasťou českej materskej spoločnosti s jej výrobnými spoločnosťami - na Slovensku, v Čechách, Rumunsku a Nemecku. V jej portfóliu sú produkty pre automobilový priemysel, letecký priemysel, sektor stavebných strojov, cestných strojov aj poľnohospodárskej techniky. Firma nadväzuje na viac ako 64 ročnú tradíciu aj skúsenosti a aktuálne sa zameriava na plne digitalizované zváracie a montážne výrobné linky. Jej odberatelia sú lokalizovaní po celom svete a firma zaznamenáva výrazný rast.

Konštrukčná kancelária spoločnosti sa špecializuje na konštrukciu zváracích prípravkov pre výrobu vagónov, poľnohospodárskych a stavebných strojov a prípravkov pre automobilový priemysel. Konštrukčné práce prebiehajú v prostredí Autodesk Inventor.

Hlavnou úlohou Samostatného konštruktéra na tejto pozícii je konštrukcie 3D zváracích prípravkov, kreslenie výkresov výrobnej linky s dôrazom na mechaniku zváracích prvkov, návrh a popis funkcionality prípravkov pre potreby tvorby elektro a pneu dokumentácie.

Medzi ďalšie typické činnosti vykonávané na tejto pozícií patrí:

- spracovanie pneu dokumentácie
- zodpovednosť za základné statické prepočty únosnosti navrhnutých konštrukcií, definovanie
ťažísk, hmotností prípravkov a jeho súčastí;
- návrh upínacích konceptov pre diely
- zodpovednosť za súlad navrhnutých konštrukcií so smernicami na posudzovanie zhody
strojných zariadení

Konštruktér pri svojej práci spolupracuje s oddelením nákupu a s projektovým manažérom . V prípade potreby rokuje aj so zástupcami klientov. Reportujete vedúcemu konštruktérov a spolu s kolegami tvorí súčasť tímu divízie Engineeringu.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta,ktorý má strojnícke vzdelanie ( technológ) resp. elektrotechnické vzdelanie. Je precízny, rozmýšľa koncepčne, je samostatný a má preukázateľné skúsenosti v oblasti konštrukcie. Znalosť cudzieho jazyka je výhodou.

Spoločnosť ponúka: príspevok na stravu; kultúru a šport; na prvú svadbu a narodenie dieťaťa; pri jeho nástupe do 1.triedy ZŠ; na detskú rekreáciu; na rekreáciu, regeneráciu a rehabilitáciu zamestnanca; do III. Piliera DDP; stabilizačné odmeny; odmeny pri životných jubileách, jazykové kurzy

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky pre obsadenie pracovnej pozície zašlite nám svoj životopis. Za vaše reakcie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá konštrukciou a výrobou špeciálneho náradia, jednoúčelových strojov a častí výrobných liniek na automatizáciu procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• VŠ, technického zamerania
• technická zdatnosť, organizačné schopnosti
• orientácia vo výkresovej dokumentácii
• znalosť práce s PC

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3614758  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000 - 1300 eur brutto. V závislosti od skúseností Vám môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.