Servisný technik chladiacich a klimatizačných zariadení

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 eur, v závislosti od skúsenosti kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Servisný technik chladiacich a klimatizačných zariadení.

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovnú pozíciu je zaradená medzi Top 10 zamestnávateľov vo svojej oblasti. Zabezpečuje komplexnosť služieb v oblasti dodávok technológie budov na celom území Slovenska i v zahraničí.

V rámci vnútornej štruktúry je rozdelená na dve divízie: divízia Slovensko a divízia zahraničie. Tomuto rozdeleniu zodpovedá aj činnosť oddelení. Každá divízia má svoje oddelenie logistiky a oddelenie realizácie stavieb.

Pre divíziu Slovensko,oddelenie realizácie stavieb hľadáme skúseného a odborne zdatného kandidáta, ktorého hlavnou úlohou bude vykonávanie montáže, diagnostika, opravy a servis chladiacich a klimatizačných zariadení.

Súčasťou jeho práce bude aj :

- zisťovanie porúch a určovanie postupov potrebných na ich odstránenie
- posudzovanie zariadení z hľadiska ich spĺňania noriem a predpisov
- vedenie tímu montážnikov

Práca je vykonávaná v montážnych skupinách v zložení 2 – 3 ľudí realizovaná buď na nových, alebo už zrealizovaných projektoch. Prevažne sa jedná o priemyselné a polyfunkčné objekty výnimkou nie sú ani bytové jednotky.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta :

- ktorý má potrebné odborné skúsenosti a prax v danej oblasti
- má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
- má skúsenosti s vedením tímu montážnikov, vie ich podporovať a správne
motivovať v práci, pričom sám ide príkladom.
- výhodou je členstvo v slovenskom zväze pre chladiacu a klimatizačnú techniku.

Práca si výnimočne vyžaduje cestovanie .

- práca v kolektíve
- firemné akcie
- služobné vozidlo
-zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení
- poskytnutie potrebného zaškolenia

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti TZB , ktorá ponúka komplexné služby v oblasti dodávok technológie budov na celom území Slovenska i v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: +421904594241
E-mail: poslať životopis
ID: 3575144   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 eur, v závislosti od skúsenosti kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.