1 200 - 1 400 EUR

Elektrotechnik / Elektromontér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť , ktorá pôsobí na slovenskom trhu hlavne v oblasti TZB ako je realizácia vzduchotechniky spolu so súvisiacimi profesiami ako vykurovanie , chladenie, meranie a regulácia hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Elektrotechnik /Elektromontér.

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovnú pozíciu je zaradená medzi Top 10 zamestnávateľov vo svojej oblasti. Zabezpečuje komplexnosť služieb v oblasti dodávok technológie budov na celom území Slovenska i v zahraničí. Od tvorby komplexných projektových riešení, cez realizácie stavieb podľa možností na kľúč až po servis dodaných zariadení.

Pre oddelenie realizácie stavieb hľadáme skúseného a odborne zdatného kandidáta, ktorého hlavnou úlohou bude vykonávanie montáže, diagnostika, opravy a servis chladiacich a klimatizačných zariadení.

Súčasťou jeho práce bude aj :

- zisťovanie elektrických porúch a určovanie postupov potrebných na ich odstránenie
- posudzovanie zariadení z hľadiska ich spĺňania noriem a predpisov
- montovanie a zapájanie výrobkov u zákazníkov
- vystavovanie montážnych listov zákazníkom
- posudzovanie oprávnenosti reklamácií
- zabezpečovanie záručného a po záručného servisu

Práca je vykonávaná v montážnych skupinách v zložení 2 – 3 ľudí realizovaná buď na nových, alebo už zrealizovaných projektoch na Slovensku. Prevažne sa jedná o priemyselné a polyfunkčné objekty, farmaceutické závody , výnimkou nie sú ani bytové jednotky. Súčasťou práce je aj cestovanie a občasné týždňovky.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý :

- má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
- má potrebné skúsenosti a prax v danej oblasti
- vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21-23 v zmysle zákona č.
124/2006 Z.z.,
- bavia ho inštalácie aj opravy,
- teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie.

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce. Vašim nadriadeným je vedúci servisu .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 eur, v závislosti od skúsenosti kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.

- práca v kolektíve
- firemné akcie
- služobné vozidlo
-zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení
- poskytnutie potrebného zaškolenia

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti TZB , ktorá ponúka komplexné služby v oblasti dodávok technológie budov na celom území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: +421904594241
E-mail: poslať životopis
ID: 3575144   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 eur, v závislosti od skúsenosti kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda.