Java programátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
ihneď | dohodou
od 1 000 eur brutto a viac (základná mzda závisí od skúseností kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou, všetko závisí do dohody a profilu uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Java Programátor, s miestom výkonu práce v Podbrezovej.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, slovenskú spoločnosť zameranú na vývoj SW riešení šitých na mieru. Spoločnosť je členom skupiny, ktorá patrí medzi 15 najväčších podnikateľských subjektov na Slovensku. Vyvíja a implementuje ERP pre rôzne odvetvia a zároveň svojím zákazníkom poskytuje starostlivosť a support.

Podstatou tejto pracovnej pozície je najmä programovanie v jazyku Java, kde sa podieľate na vývoji ako nových, tak aj na modifikácii či rozšírení už existujúcich aplikačných programov. V rámci výkonu svojej práce ste súčasťou projektového tímu, kde máte silnú oporou v skúsených kolegoch.

Typické činnosti:
- analýza požiadaviek a potrieb zákazníka,
- programovanie, testovanie a implementovanie pridelených častí nových a existujúcich aplikačných programových vybavení,
- tvorba a aktualizácia príslušnej projektovej dokumentácie,
- v prípade potreby, realizácia školení k jednotlivým prideleným častiam aplikačných programových vybavení.

Táto pracovná pozícia je vhodná ako pre skúseného, tak aj pre menej skúseného programátora, ktorý chce pôsobiť a rozvíjať sa v tejto oblasti. Náš klient poskytne kompletné zaškolenie a adaptáciu. V rámci intenzívneho adaptačného procesu bude úspešnému kandidátovi pridelený školiteľ, ktorý ho prevedie komplexným procesom a naučí ho všetko od tvorby analýz, cez kódovanie až po dokumentaristiku.

• práca v stabilnej, prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív;
• vynikajúci adaptačný proces, interné zaškolenie a ďalšie externé školenia;
• dlhodobo perspektívna a rôznorodá práca s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu;
• notebook, mobil;
• práca na hlavný pracovný pomer;
• 40 hod. pracovný čas a flexibilná pracovná doba;
• zaujímavý motivačný systém odmeňovania;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• pitný režim, ovocné dni a pod.
• bohatý sociálny program (napr. rehabilitačné procedúry, detské tábory)
• možnosť využitia kreatívnej miestnosti na oddych;
• rôzne firemné akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3571232  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000 eur brutto a viac (základná mzda závisí od skúseností kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou, všetko závisí do dohody a profilu uchádzača)