Projektový manažér v oblasti IT / riadenie projektov internetových a podnikových riešení pre klientov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
nástupný plat od 2000 až 2400 EUR s možnosťou výrazného rastu. |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme atraktívnu pracovnú pozíciu PROJEKTOVÝ MANAŽÉR V OBLASTI IT, na ktorej bude riadiť projekty internetových a podnikových riešení u partnerov nášho klienta.

Našim klientom je etablovaná, veľmi sympatická a dlhodobo rastúca spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici. Jej tímy už 15 rokov poskytujú sofistikované IT služby svojím dlhoročným stabilným partnerom, ale aj zvyšujúcemu sa počtu nových zákazníkov. Prinášajú moderné a inovatívne riešenia, ktorými pomáhajú vytvárať a modernizovať digitálne svety ich partnerov. Spoločnosť sa orientuje najmä na náročnejších zákazníkov, ktorí preferujú kvalitu a individuálny prístup. Patria medzi nich mnohé významné a atraktívne spoločnosti z rôznych prostredí, vďaka čomu náš klient participuje na veľmi zaujímavých projektoch.
Spoločnosť sa špecializuje na komplexnejšie IT služby. Tvoria a inovujú najmä robusné internetové portály a podnikové riešenia, poskytujú technológie a hosting pre vybrané projekty, partnersky spolupracujú s viacerými renomovanými spoločnosťami v oblasti internetového marketingu, alebo v v oblasti SW a HW produktov.
Spoločnosť sídli v Banskej Bystrici, jej partneri majú svoje sídla v rámci Slovenska.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR
dostane výnimočnú príležitosť prebrať postupne riadenie IT projektov spoločnosti. Svoju agendu preberie od skúseného konateľa spoločnosti. Počas adaptácie bude nový projektový manažér spolupracovať na realizácii aktuálnych projektov a po dostatočnej príprave bude samostatne riadiť nové. Projektový manažér bude mať k dispozícii pevné zázemie realizačného tímu profesionálnych a priateľských kolegov a externých spolupracovníkov. Obchodnú stránku projektu zastrešujú kolegovia, ktorí sa špecializujú na obchod.
Projektový manažér bude v spolupráci s tímom realizovať projekty – bude riadiť a koordinovať všetky procesy projektu od analýzy, cez prípravu návrhu obsahu a konceptu projektu a zostavenie časového harmonogramu, finančného plánu, rozpustenie a koordináciu jednotlivých činností až po testovanie funkcionality. Komunikovať bude okrem kolegov priamo so zadávateľmi projektov.
Spoločnosť realizuje pre svojich partnerov od týždňových mikroprojektov až po robusné polročné projekty.
Pracovať bude v prostredí kancelárií spoločnosti, v teréne a príležitostne v homeoffice. Jeho obchodní partneri budú prevažne zo stredného a západného Slovenska.

Hľadáme manažéra, ktorý
• má skúsenosti s projektovým riešením minimálne ako člen projektového tímu (skúsenosti s riadením projektov sú vítané)
• má prehľad o procesoch tvorby webových riešení
• ocení zverenú dôveru a možnosť výnimočného kariérneho rastu

• jedinečná príležitosť odborného a kariérneho rastu
• výnimočná príležitosť stať sa súčasťou etablovanej spoločnosti a podieľať sa na jej rozvoji a raste
• získanie priestoru pre dlhodobé pôsobenie
• možnosť realizovať atraktívne a zaujímavé projekty u renomovaných obchodných partnerov spoločnosti
• prácu s modernými technológiami (Laravel, Vue.JS, HTML5, Sass, ES2015, webpack, Node.js)
• prácu s Atlassian produktami (Jira, Confluence, Bitbucket, Stride) a MS produktami (MS Project, MS Office365, MS Sharepoint, ActiveDirectory)
• možnosť rozvíjať vlastné produkty spoločnosti
• možnosť participovať na pripravovanom internom startup-e so štedrým podielom na výsledku
• realizácia konkrétnych cieľov s viditeľným výsledkom
• realistické očakávania nadriadeného
• zaradenie sa do tímu s nadštandardne príjemnou, priateľskou a kolegiálnou atmosférou, kde je dodržiavaná rovnováha medzi pracovným a súkromným životom
• motivujúci systém odmien s možnosťou kontinuálneho rastu
• odborné školenia podľa vlastného výberu hradené zamestnávateľom
• flexibilný pracovný čas a homeoffice
• príjemné prostredie kancelárie v centre Banskej Bystrice so zeleným parkom
• teambuildingové, športové a priateľské firemné aktivity
• permanentka na plaváreň a masáže
• ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3540177  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 2000 až 2400 EUR s možnosťou výrazného rastu. |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.