Brand manažér | hlavný produktový manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 1200-1400 EUR plus 13. plat a iné odmeny | Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme atraktívnu pracovnú pozíciu Brand Manažér | Hlavný produktový manažér.
Našim klientom je významná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá patrí medzi top potravinárske spoločnosti na Slovensku. Za 27 rokov od svojho založenia vybudovala silnú a renomovanú značku, ktorá prináša na trhy Slovenska a krajín EU kvalitné a neustále inovované produkty. V rámci Slovenska má 5 výrobných závodov, sídli vo Zvolene.

BRAND MANAŽÉR | HLAVNÝ PRODUKTOVÝ MANAŽÉR
Dostane výnimočnú príležitosť prebrať postupne zastrešenie komplexnej marketingovej starostlivosti o produkty portfólia spoločnosti, od spolupráce na vývoji produktov, cez kreovanie produktov a ich obalovej koncepcie až po prehlbovanie komunikácie so spotrebiteľom. Reportovať bude priamo obchodnému riaditeľovi spoločnosti. V období adaptácie dostane plnú podporu od svojich skúsených kolegov.
Medzi jeho typické činnosti bude patriť:
• monitoring aktuálnych trendov na trhu, ich analýza a identifikácia
• úzka spolupráca s obchodným oddelením
• príprava vlastných návrhov inovácií produktov a marketingovej koncepcie
• realizácia schválených inovácií produktov v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti a dodávateľmi
• aktívna komunikácia s dodávateľmi na Slovensku i v zahraničí
• príprava nástrojov na podporu predaja

Hľadáme manažéra, ktorý
• hľadá priestor na realizáciu vlastnej kreativity
• má skúsenosti so starostlivosťou o produkt
• má orientáciu v retail systéme predaja
• vie komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku

Práca pre renomovanú a silnú spoločnosť v nadštandardne priateľskej kolegiálnej atmosfére
Možnosť prinášať a realizovať vlastné idei, stať sa spolutvorcom širokého portfólia produktov, stať sa trendsetterom
Príležitosť pre kariérny rast a prehĺbenie skúseností v komplexných marketingových procesoch
Vzdelávanie a rozvoj marketingových zručností hradené zamestnávateľom
13. plat
Možnosť homeoffice
Práca v príjemnom prostredí v centre Zvolena
Služobné auto po dohode aj na súkromné účely
Teambuildingové aktivity
Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.11.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Majerská cesta 32
974 01 Banská Bystrica
ID: 3518614   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1200-1400 EUR plus 13. plat a iné odmeny | Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.