Procesný inžinier

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď | dohodou
1 100 € brutto a viac (v závislosti od skúseností kandidáta) + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Procesný inžinier.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí ako uznávaný výrobca a dodávateľ zlievarenských výrobkov. Špecializuje sa na výrobu hliníkových komponentov pre popredné značky v oblasti automotive (hlavy valcov, bloky motora ...). Spoločnosť vyrába svoje produkty technológiou gravitačného / vysokotlakového liatia a tieto odliatky následne opracováva.

Procesný inžinier na tejto pozícii zodpovedá za výrobné procesy súvisiace najmä s odlievaním / vysokotlakovým liatím a pôsobí ako pri novo-nabiehajúcej tak aj sériovej výrobe.

Pri nových (novo-nabiehajúcich) projektoch je súčasťou projektového tímu a jeho hlavnou úlohou je nastavenie výrobných procesov s ohľadom na zákaznícke požiadavky a následné uvoľňovanie projektu do sériovej výroby, kde daný projekt aj naďalej sleduje z hľadiska procesov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- nastavenie a testovanie výrobných procesov a následné uvoľňovanie do sériovej výroby,
- sledovanie procesov, identifikácia nedostatkov a návrh na ich odstránenie,
- optimalizácia výrobných procesov,
- komunikácia s vývojovým centrom, zákazníkom a dodávateľmi,
- vedenie príslušnej dokumentácie.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má aspoň teoretické znalosti prípadne praktické skúsenosti v oblasti zlievarenstva, metalurgie (ide najmä o technológie tavenia / odlievania), a ktorý sa dokáže dohovoriť v anglickom alebo nemeckom jazyku, nakoľko väčšina zákazníkov a dodávateľov sú zo zahraničia.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi potrebné zaškolenie a plnú podporu nielen v začiatkoch, ale aj počas ďalšieho pôsobenia v spoločnosti.

- práca pre stabilnú spoločnosť s dlhodobou perspektívou,
- Interné a externé školenia pre zvyšovanie odbornosti zamestnancov,
- prepracovaný motivačný systém odmeňovania (pravidelné mesačné prémie, odmeny za odpracované roky, prémie sa „vzornú“ dochádzku a pod.),
- kariérny rast,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- bohatý sociálny program (podpora kultúrneho vyžitia, športové aktivity, masáže pre zamestnancov a pod.),
- 13. a 14. plat,
- Program podpory rodiny – poskytovanie finančných príspevkov na aktivity detí (školské výlety, škola v prírode, lyžiarske zájazdy a pod.).

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3501830  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 € brutto a viac (v závislosti od skúseností kandidáta) + odmeny a bonusy