Obchodný Reprezentant (B2B - Priemyselné Čerpadlá)

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 brutto a viac (v závislosti od skúsenosti kandidáta) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je renomovaná švajčiarska spoločnosť s vyše 60 ročnou tradíciou hľadáme šikovného a konštruktívneho obchodníka pre kalové čerpadlá (B2B).

Práca je formou HOME OFFICE
Región pôsobenia: celé SK

Produktom sú čerpadlá, ktoré sa používajú najmä pri výstavbe ČOV, v pivovaroch, v priemyselných komplexoch alebo akomkoľvek transporte najmä kalovej vody. Obchodník, ktorého hľadáme by mal byť schopný jednať so zákazníkmi a hľadať príležitosti na všetkých frontoch, ktoré sa zúčastňujú realizácie projektov a to: projektant; investor = zvyčajne mesto, obec, firma...; servisná organizácia (napr. Veolia); technologická / stavebná spoločnosť, ktorá projekt realizuje.

Náš klient nie je na SK trhu nováčikom a jeho produkty majú už na Slovensku vybudované meno. V prevažnej miere obchodný reprezentant zastrešuje starostlivosť o stálych zákazníkov, ale takisto zostáva priestor pre akvizíciu nových.

Nehľadáme technického odborníka, ale dobrého obchodníka, ktorý dostane veškerý support od materskej firmy (od vypracúvania cenových ponúk odborníkmi, odbornú technickú komunikáciu s klientom ohľadom detailov tiež zabezpečujú odborníci z firmy ako aj následný servis).

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý:
• Sa aklimatizuje na tomto trhu, vytvorí si vzťahy s už aktuálnymi zákazníkmi
• Bude participovať na doťahovaní už prebiehajúcich zákaziek a projektov
• Postupne bude vyhľadávať nové obchodné príležitosti na tomto trhu a na všetkých frontoch ako bolo uvedené vyššie

Ideálny kandidát:
• Vie hľadať príležitosti, je rád v kontakte s rôznymi ľuďmi
• Vie si kontakty získať, má konštruktívny prístup
• Vidí obchodné príležitosti a je samostatný
• vie si riadiť svoj čas a aktivity samostatne a ocení absolútnu voľnosť
• Je zameraný na dosahovanie výsledkov

• Práca pre nadnárodný švajčiarsky holding so 60 ročnou tradíciou
• Absolútna voľnosť práce podľa seba, vlastné riadenie času a práce s ohľadom na dosiahnutie výsledkov
• Rôznorodá práca, prinášajúca nový výzvy a situácie
• Veľmi zaujímavé platové podmienky
• Priebežné vzdelávanie
• Zaškolenie do produktov spoločnosti, segmentu, trhu, ...
• Práca na TPP alebo ako SZČO
• V prípade TPP automobil aj na súkromné účely
• Mobil notebook

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je renomovaná švajčiarska spoločnosť s vyše 60 ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 313/12
97401 Banská Bystrica 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Šušuková
Tel.: +421917203250
E-mail: poslať životopis
ID: 3461876   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 brutto a viac (v závislosti od skúsenosti kandidáta) + variabilná zložka