Chief Consulting Officer | Manažér oddelenia procesných auditov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
2000 EUR - 6000 EUR | Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na takomto type pozície bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme veľmi zaujímavú a jedinečnú pracovnú pozíciu Chief Consulting Officer | Manažér oddelenia procesných auditov.

Našim klientom je renomovaná konzultačná a fundraisingová spoločnosť patriaca do skupiny firiem, ktorá sa dlhodobo okrem poradenských činností venuje aj private equity, developmentu a iným aktivitám prinášajúcich zaujímavé podnikateľské synergie.

Svoje pobočky má v Bratislave a Banskej Bystrici. Vaše miesto výkonu práce bude závisieť na vzájomnej dohode.

Za účelom nárastu objemu projektov zameraných na procesné audity vo firmách jej zákazníkov vytvára náš klient samostatné oddelenie. Jeho zákazníkmi sú úspešné výrobné spoločnosti rôznych veľkostí z rôznych odvetví, pôsobiace v rôznych regiónoch SR, ktoré potrebujú pomôcť s optimalizáciou procesov, pretože rýchlo rastú.

Chief Consulting Officer bude riadiť oddelenie procesných auditov. Ako už samotný názov pozície naznačuje – jej podstatou je vyladiť niečo čo už funguje a transformovať to na efektívnejší level. Procesné audity sa v tomto prípade zameriavajú na zlepšovanie fungovania biznisu ako celku (štruktúra vo firme, väzby, workflow, plánovanie, komunikačné kanály, ekonomika, logistika, marketing, HR, IT ...).

Chief Consulting Officer by mal zastrešiť nasledovné oblasti:
• Zostaviť a riadiť tím 2-3 projektových manažérov (môže počítať so skúsenými kolegami z iných úsekov, alebo vybrať konzultantov z externého prostredia)
• Po manažérskej stránke riadiť chod samostatného oddelenia procesných auditov
• Nastaviť spôsob fungovania oddelenia
• Implementovať v rámci tímu metodiku pre komplexnú realizáciu projektov procesných auditov
• Realizovať projekty pre Top klientov
• Upevňovať vzťahy so zákazníkmi
Reportovať bude vedeniu spoločnosti.

Hľadáme manažéra, ktorý
• má skúsenosti s vedením tímu
• má skúsenosti s analýzou a optimalizáciou rôznych typov výrobných a nevýrobných procesov vo výrobných firmách rôzneho zamerania a implementáciou zmien
• sa vie dívať na veci ako celok
• a bude vedieť dané oddelenie vybudovať a zastrešiť po manažérskej a metodickej stránke.

Znalosť jedného svetového jazyka na komunikačnej úrovni je samozrejmosťou. Keďže sa na danej pozícii bude kĺbiť prienik do mnohých odborností, je potrebné aby ste vedeli manažérsky zastrešiť projektové riadenie, vnímať veci ako celok, identifikovať kľúčové problémy, nachádzať synergie a prichádzať s riešeniami.

• Jedinečná pracovná príležitosť ponúkajúca možnosť realizovať sa na úrovni biznisu v miere, ktorá je na Slovensku poskytovaná veľmi ojedinele
• Práca pre renomovanú a silnú spoločnosť, ktorá je svojou kultúrou a prístupom na vysoko nadštandardnej úrovni
• Možnosť prinášať vlastné biznis idei a realizovať ich podľa seba
• Možnosť partnerstva vo firme
• Práca s priekopníckymi technológiami a aplikovaným know-how
• Príležitosť stať sa súčasťou transformácie v úspešných slovenských spoločnostiach
• Balík odmeňovania a benefitov bude predmetom osobných jednaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3450784  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR - 6000 EUR | Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na takomto type pozície bude odzrkadľovať Vašu senioritu a bude predmetom osobného jednania.