Operátor velína | Elektrikár

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Lehôtka pod Brehmi
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 Eur / hod. brutto + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na kumulovanú pozíciu Operátor velína | Elektrikár.

Našim klientom je úspešná, stabilná, rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovensku, ktorá je členom nadnárodnej skupiny a ktorá sa radí medzi najvýznamnejších dodávateľov nerastných surovín v strednej Európe.

Firma má na Slovensku monopolné postavenie na povrchovú ťažbu a spracovanie jedinečného nerastu, pričom 95% svojej produkcie vyváža do zahraničia zákazníkom, ktorými sú známe nadnárodné spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou najmä v stavebnom a keramickom priemysle.

Spoločnosť kompletne zmodernizovala výrobnú linku, ktorá sa skladá z niekoľkých technologických celkov určených na drvenie, triedenie, sušenie a expedíciu. Všetky technológie sú riadené a kontrolované diaľkovo v riadiacom centre prostredníctvom riadiaceho systému PLC.

Podstatou tejto pracovnej pozície je monitoring chodu jednotlivých pohonov a technologických prvkov, hodnoty teplôt a tlaku. Tento monitoring budete vykonávať prostredníctvom PLC a pri zistení odchýlok od nastavených hodnôt, je potrebné vykonávať operatívne zásahy.

V prípade identifikácie poruchy súvisiacej s chodmi jednotlivých elektrických pohonov ako Elektrikár budete zodpovedný za operatívne odstránenie týchto závad. Najčastejšie sa jedná o poruchy meničov, snímačov, otáčok a pod., k dispozícii budete mať príručný sklad náhradných dielov.

Vybraný kandidát na tejto pozícii pracuje na 3 smeny od pondelku do piatku - týždeň ranná smena, týždeň poobedná a týždeň nočná smena.

Po nástupe Vám skúsenejší kolegovia, poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Preto si na tejto pozícii vieme predstaviť nielen kandidátov so skúsenosťami v tejto oblasti, ale aj čerstvých absolventov (vrátane tých, ktorí práve robia záverečné skúšky) a majú potrebné teoretické znalosti, ktorí sa k danej pozícii vedia postaviť ako ku výzve.

• Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá má významné zastúpenie na európskom trhu v ťažbe a spracovaní nerastných surovín;
• Dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• Odborný a osobný rozvoj prostredníctvom interných aj externých školení a kurzov;
• Mesačné prémie v závislosti od plnenia výrobného plánu;
• 100% príplatok za prácu počas sviatkov;
• Príspevok na DDP (III.pilier);
• Pitný režim;
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme Elektromechanika/ technika, ktorý:
• má elektrotechnické vzdelanie s platným oprávnením min. § 21, vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.;
• má aspoň základné znalosti z automatizácie, s diagnostikou a lokalizáciou porúch pomocou PLC.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3424870  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 Eur / hod. brutto + prémie