Majster lomu (povrchová ťažba nerastných surovín)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
od 850 € a viac (základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Majster lomu pre povrchovú ťažbu nerastných surovín, s miestom výkonu práce v Michaľanoch.

Naším klientom je úspešná stabilná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá je zároveň členom nadnárodnej skupiny. Zaoberá sa ťažbou, úpravou a predajom nerastných surovín (kaolín, keramické íly a živice, kremičitý piesok,...) a v strednej Európe patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov nerastných surovín najmä pre stavebný a keramický priemysel.

Na Slovensku spravujú celkovo 6 dobývacích priestorov, pričom Majster lomu pracuje v dobývacom priestore v Michaľanoch.

Podstatou tejto pracovnej pozície je komplexné riadenie a organizačné zabezpečenie chodu prevádzky lomu.

Medzi typické činnosti na tejto pracovnej pozícii patrí:
• plánovanie a organizovanie ťažby (vrátane zabezpečenie strojov, pracovníkov, organizácie práce a pod.),
• zabezpečovanie prísunu vyťaženej suroviny z lomu do výrobnej prevádzky,
• organizácia externých dopravných firiem – objednávanie áut, koordinácia nakládky a evidencia množstva práce,
• vedenie záznamov a zasielanie požadovaných údajov Geologickému ústavu (ohľadom stavu zásob nerastu, vysušovania, odvodňovania, znečisťovania, atď.).

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť ako skúseného kandidáta, tak aj šikovného absolventa.

Vybraný kandidát po nástupe absolvuje zaškolenie, ktoré bude zastrešovať skúsený kolega, ktorý túto prácu vykonával doteraz. Zoznámi ho s fungovaním lomu aj výrobnej prevádzky a odovzdá mu všetky potrebné informácie.

• práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá má významné zastúpenie na európskom trhu v ťažbe a spracovaní nerastných surovín,
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov,
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie,
• mesačné prémie v závislosti od plnenia výrobného plánu,
• možnosť kariérneho rastu na riadiacu manažérsku pozíciu,
• odborný a osobný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na DDP (3. pilier)
• ostatné benefity budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Naším klientom je úspešná, stabilná, rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovensku, ktorá je členom nadnárodnej skupiny, a ktorá sa radí medzi najvýznamnejších dodávateľov nerastných surovín v strednej Európe.

Firma má na Slovensku monopolné postavenie na povrchovú ťažbu a spracovanie jedinečného nerastu, pričom 95% svojej produkcie vyváža do zahraničia zákazníkom, ktorými sú známe nadnárodné spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou najmä v stavebnom a keramickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3399995  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850 € a viac (základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta) + odmeny