Produktový manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta/-ku na pozíciu Produktový manažér s miestom výkonu práce v Banskej Bystrici.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre významnú nadnárodnú spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou, ktorá je svetovým lídrom vo výrobe celosvetovo známeho ručného náradia. Dcérska spoločnosť na Slovensku úspešne pôsobí od roku 2004 a zaoberá sa predajom a servisom elektrického náradia, ako aj lesnej a záhradnej techniky.

Podstatou práce Produktového manažéra na tejto pozícii je podpora predaja výrobkov z produktovej rady Lesná a záhradná technika, ako sú napr. kosačky, motorové píly, krovinorezy, a pod.

Podpora predaja spočíva v:
• prieskume trhu pri zavádzaní nových výrobkov do predaja;
• spracovávaní výsledkov prieskumu trhu a následný odhad predaja nového výrobku a návrhu cenotvorby;
• tvorbe marketingových a propagačných materiálov po obsahovej stránke – rôzne katalógy, letáky, powerpointové prezentácie, atď.;
• aktualizácia webovej stránky v spolupráci s reklamnou agentúrou;
• prezentovanie produktov na školeniach a predvádzacích akciách.

Na pozíciu Produktového manažéra, hľadáme kandidáta, ktorý je takpovediac „do koča aj do voza“:
• na jednej strane má skúsenosti s prieskumom trhu, tvorbou propagačných materiálov, a pod.;
• zároveň rád komunikuje s ľuďmi, nerobí mu problém prezentovať pred skupinou cca 50 ľudí;
• a na druhej strane je „praktik“ a v rámci školenia vie predviesť niektoré výrobky (napr. motorovú pílu, krovinorez,...).

Komunikácia v anglickom jazyku je výhodou.

Vybraný kandidát po nástupe na pozíciu dostane kvalitné zaškolenie, rámci ktorého sa zoznámi s firemnou kultúrou, produktovým portfóliom, systémom práce a pod. Zaučenie bude zastrešené hlavne kolegom na rovnakej pozícii.

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti so 100-ročnou históriou, ktorá je svetovým lídrom vo svojom obore,
• práca v spoločnosti s veľmi nízkou fluktuáciou zamestnancov,
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív, nápomocní kolegovia
• nadštandardné finančné ohodnotenie – základný plat + zložky z obratu spoločnosti (vyplácané mesačne),
• 13. plat vo výške základného platu,
• služobné auto neobmedzene aj na súkromné účely,
• rôzne teambuildingové akcie (Športový deň, Vianočný večierok, ...)
• ďalšie benefity budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3299110  Dátum zverejnenia: 31.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie