Referent nákupu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
podľa možnosti | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Referent nákupu, s miestom výkonu práce v Žiari nad Hronom.

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou veterinárnych liečiv a veterinárnych krmív. Na slovenskom trhu pôsobí 25 rokov a počas tohto obdobia si vybudovala významné postavenie vo svojej oblasti. Zákazníkmi spoločnosti sú veterinárni lekári, chovatelia, a predajne s potrebami pre zvieratá.

Referent nákupu na tejto pozícii priamo realizuje nákup zdravotníckeho materiálu a tovaru od dodávateľov, ktorý je následne určený na ďalší predaj. Nákup uskutočňuje na základe údajov z informačného systému o aktuálnom stave zásob, alebo podľa potrieb obchodných zástupcov spoločnosti, s ktorými úzko spolupracuje. Jeho úlohou je zabezpečiť a udržať optimálne množstvo zásob tovaru a materiálu na sklade.

Referent nákupu spolupracuje predovšetkým s existujúcimi dodávateľmi, ale v prípade špecifickej požiadavky zo strany zákazníka vyhľadáva nových dodávateľov a analyzuje ponuky.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- objednávanie materiálu a tovaru od dodávateľov,
- zabezpečenie logistiky objednaného tovaru (vyzdvihnutie tovaru, prepravné služby),
- sledovanie zákaziek a dohliadanie na termínové plnenie jednotlivých dodávok,
- riešenie prípadných reklamácií s dodávateľmi,
- evidencia faktúr v informačnom systéme.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť ako skúseného referenta nákupu tak aj absolventa, ktorý pracuje s excelom na pokročilej úrovni, je ochotný ďalej sa vzdelávať a dokáže sa dohovoriť v anglickom jazyku aspoň písomnou formou.

Náš klient poskytne vhodnému kandidátovi potrebné zaškolenie, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním spoločnosti, s používaným informačným systémom, s dodávateľmi, s produktami a pod. Počas školiaceho obdobia mu bude nápomocný tak priamy nadriadený, ako aj skúsení kolegovia, ktorí pôsobia na rovnakej pozícii a naučia ho všetko potrebné.

- práca pre úspešnú a stabilnú slovenskú spoločnosť,
- pracovná pozícia s dlhodobou perspektívou,
- možnosť kariérneho rastu,
- finančná odmena v prípade nulovej absencie v rámci každého štvrťroka,
- možnosť čerpania náhradného voľna za odpracované nadčasy,
- zabezpečenie vzdelávacích kurzov a školení zamestnávateľom,
- 13.plat v závislosti od hospodárskeho výsledku,
- flexibilná pracovná doba,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- rôzne teambuildingy a firemné akcie,
- ostatné benefity budú upresnené na osobnom pohovore s naším klientom.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3274752  Dátum zverejnenia: 21.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou