Vedúci nákupu a skladu

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú výrobnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta/-ku na pozíciu Vedúci nákupu a skladu, s miestom výkonu práce v Žiari nad Hronom.

Vedúci nákupu a skladu na tejto pozícii priamo realizuje nákup materiálu, tovaru a služieb potrebných pre zabezpečenie a chod výroby. Spolupracuje prevažne s existujúcimi dodávateľmi a v prípade špecifickej zákazky vyhľadáva nových dodávateľov.
Okrem zastrešenia nákupu vedie a koordinuje malý tím skladových pracovníkov. To v sebe zahŕňa zadeľovanie práce skladníkom, kontrola výdajok, príjemiek, inventúry skladu a pod.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- vyhľadávanie nových dodávateľov a získanie informácií o kvalite a cene materiálov,
- vyhodnocovanie cenových ponúk,
- objednávanie komponentov potrebných pre výrobu,
- riešenie reklamácií,
- koordinácia činnosti oddelenia skladu.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti so skladovým hospodárstvom a komunikuje v anglickom jazyku, ktorý využíva pri telefonickej a emailovej komunikácii so zahraničnými dodávateľmi.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi potrebné zaškolenie, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním spoločnosti, s náplňou práce a pod. Zaškolenie bude zastrešené súčasným Vedúcim MTZ a zároveň mu potrebné informácie poskytne aj ekonomické oddelenie. Dĺžka zaškoľovania závisí od pracovných skúseností, schopností a zručností vybraného kandidáta.

Bližšie informácie o spoločnosti, ako aj o odvetví, v ktorom pôsobí náš klient Vám poskytneme na osobnom stretnutí.

- perspektívna a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti,
- zaujímavá a rôznorodá pracovná náplň,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- platové ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta,
- mimoriadne prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku,
- finančné ohodnotenie za návrhy na zlepšenie a zefektívnenie procesov a chodu oddelenia,
- finančné príspevky pri životných a pracovných jubileách (narodenie dieťaťa, svadba, ...),
- príspevok zo Sociálneho fondu pri dlhodobej PN,
- možnosť profesného rozvoja a kariérneho rastu v rámci iného oddelenia spoločnosti,
- školenia a jazykové kurzy potrebné k výkonu práce plne hradené zamestnávateľom,
- rôzne teambuildingové akcie .

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3267954  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe pracovných skúseností