Autoelektrikár v autorizovanom servise

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
podľa možností | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Autoelektrikár, s miestom výkonu práce v Šuranoch.

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov pôsobí na trhu ako autorizovaný dealer pre predaj a servis nákladných vozidiel pre dve renomované svetové značky.

Úlohou Autoelektrikára je diagnostikovanie a vykonávanie opráv nákladných vozidiel rôznych svetových značiek.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

- posudzovanie technického stavu vozidiel,
- diagnostikovanie porúch elektrických častí vozidiel a práca s diagnostikou,
- vykonávanie údržby a opráv elektrických častí nákladných vozidiel,
- realizácia pravidelných servisných prehliadok.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť jednak skúseného Autoelektrikára, ale takisto aj čerstvého absolventa, ktorý má poznatky z opráv vozidiel a skúsenosť s diagnostikou.

Náš klient poskytne vhodnému kandidátovi potrebné zaškolenie, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním servisu, jeho vybavením, so systémom práce atď. Počas tohto obdobia mu budú nápomocní prijímací technici, ako aj skúsení kolegovia.

- Práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu,
- Práca v spoločnosti zastupujúcej renomované svetové značky,
- Pracovné oblečenie,
- Vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie,
- Pravidelný odborný a osobný rozvoj prostredníctvom školení,
- Servisovanie súkromného vozidla (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny,
- Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon (fix + pohyblivá zložka mzdy),
- Vianočné odmeny vo forme poukážok,
- Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie,
- Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku,
- Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí,
- Priateľská a otvorená firemná kultúra,
- A mnoho ďalších benefitov.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3257158  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie