Konzultant pre Lean Manažment a Výrobnú Logistiku

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti | dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Konzultant pre Lean manažment a výrobnú logistiku.

Naším klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 15 rokov venuje poradenstvu v oblasti optimalizácie výrobných procesov pre automotive a strojárenské spoločnosti pôsobiace na Slovensku a v Čechách.
Vybraný kandidát bude pôsobiť v Bratislave a bude sa starať o zákazníkov na západnom Slovensku.

Konzultant pre Lean manažment a výrobnú logistiku je členom projektového tímu, ktorý pracuje na pridelených projektoch. V rámci nich komplexne realizuje audit a následne navrhuje optimálne riešenia pre zavádzanie nových výrobných a logistických procesov, ako aj zlepšovanie existujúcich procesov.

Konzultant pre Lean manažment a výrobnú logistiku najskôr priamo u zákazníka sleduje a analyzuje existujúce výrobné a logistické procesy za účelom odhalenia ich kritických miest a nedostatkov. Následne vypracuje návrh riešenia na ich odstránenie, tzn. navrhuje zavedenie rôznych nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (Six Sigma, 5S, Kaizen, Lean, Poka-yoke a pod.), prípadne nástrojov na zvyšovanie kvality, a pod. Po odsúhlasení navrhnutého riešenia Konzultant zastrešuje implementáciu priamo do výrobného procesu. V prípade potreby aj zaškolí zamestnancov.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• analýza zavedených interných výrobných a logistických procesov,
• vypracováva návrh riešení na ich odstránenie,
• zastrešenie procesu implementácie navrhnutých riešení.

Na túto pracovnú pozícii hľadáme človeka, ktorý:
• má pracovné skúsenosti so zvyšovaním efektívnosti výroby alebo procesným manažmentom
• pozná nástroje Lean manažmentu a chce sa v tejto oblasti realizovať a zdokonaľovať,
• komunikuje anglicky, prípadne nemecky nakoľko bude pôsobiť v spoločnostiach, kde interným komunikačným jazykom je anglický, prípadne nemecký jazyk.

Vybraný kandidát po nástupe na pozíciu absolvuje zaškoľovací proces prispôsobený jeho doterajším skúsenostiam. Vedenie spoločnosti ho oboznámi s firemnou kultúrou a systémom fungovania spoločnosti. Náš klient vybranému kandidátovi poskytne celý rad školení, ktorých výstupom sú rôzne certifikáty. V začiatkoch svojho pôsobenia bude kandidát na prvých projektoch pracovať spolu so skúsenejšími kolegami, ktorí ho naučia všetko potrebné.

Táto pracovná pozícia je zaujímavá práve tým, že je rôznorodá a komplexná. Konzultant pre Lean manažment a výrobnú logistiku rieši široké spektrum problémov v rôznych spoločnostiach a s rôznou kultúrou.

Ďalšie výhody a benefity:

• práca v silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• rôznorodá a dlhodobo perspektívna práca s možnosťou vlastnej sebarealizácie,
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie výrobných procesov,
• možnosť kariérneho rastu,
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• mesačné výkonnostné prémie;
• pridelenie služobného vozidla s možnosťou využívania aj na súkromné účely;
• pohyblivá pracovná doba, po zaškolení a dohode s nadradeným možnosť práce formou Home Office;
• rôzne firemné teambuildingové akcie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• príspevok na kultúrne a športové vyžitie;
• v prípade potreby spoločnosť poskytuje plne hradené ubytovanie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3215979  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti | dohodou