Zdravotná sestra

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Martin, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Zdravotná sestra, s miestom výkonu práce v Turčianskych Tepliciach.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje najstaršie prírodné liečebné kúpele na Slovensku. Kúpele sú vzhľadom na svoje poskytované služby obľúbené a navštevované tak domácimi, ako aj zahraničnými klientmi.

Zdravotná sestra na tejto pozícii pracuje najmä v centrálnej ambulancii, kde prebieha príjem nových pacientov, priebežné kontroly a výstupné kontroly. Jej hlavnou úlohou je zastrešenie základných povinností a kompetencií klasickej všeobecnej zdravotnej sestry v ambulancii. Pracuje sa na rôznych zmenách, ktoré sa plánujú vždy na nasledujúci mesiac podľa potreby a obsadenosti zariadenia, preto sa vyžaduje určitá dávka flexibility.

Typické činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:
- vypracovanie základnej anamnézy pacienta,
- asistencia lekárovi pri odborných lekárskych prehliadkach a vyšetreniach,
- realizácia zdravotných úkonov (podávanie injekcií, liekov, odoberanie vzoriek atď.),
- vedenie zdravotnej dokumentácie,
- poradenstvo klientom v oblasti ponúkaných liečebných procedúr.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať aspoň v jednom z uvedených jazykov (anglický jazyk, nemecký alebo ruský jazyk), minimálne na úrovni, aby vedel zistiť diagnózu a vysvetliť procedúru zahraničnému klientovi.

Nakoľko náš klient poskytne úspešnému kandidátovi potrebné zaškolenie, vieme si na tejto pozícii predstaviť aj čerstvého absolventa. S náplňou práce, fungovaním spoločnosti atď. oboznámi kandidáta vrchná sestra, ktorá mu bude nápomocná počas školiaceho obdobia.

- perspektívna a dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v príjemnom, modernom prostredí,
- interné školenia pre zvyšovanie odbornosti zamestnancov,
- poukážky na liečebné procedúry,
- možnosť využívania kúpeľných služieb za zamestnanecké ceny aj pre rodinných príslušníkov,
- platové ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta,
- mimoriadne prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku,
- možnosť ubytovania v liečebných domoch (v prípade kandidáta z iného regiónu),
- rôzne firemné akcie (účasť na kultúrnych podujatiach, koncerty, letné aktivity atď.).

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3201665  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe pracovných skúseností