Konštruktér/ Vývojár

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu Konštruktér | Vývojár.

Vzhľadom na to, že ide o diskrétny výber bližšie informácie o spoločnosti, ako aj o mieste výkonu práce upresníme kandidátom na osobnom stretnutí.

Pracovná pozícia Konštruktér | Vývojár je zaujímavá hlavne rôznorodosťou pracovnej náplne. Vybraný kandidát bude súčasťou malého tímu konštruktérov, ktorý zastrešuje dve kľúčové oblasti – Technickú prípravu výroby a Vývoj nových výrobkov a komponentov. To znamená, že okrem aktivít typických pre pozíciu Konštruktér sa vybraný kandidát bude môcť realizovať v oblasti navrhovania a vývoja nových produktov.

V rámci typických činností sa bude zameriavať najmä na kreslenie komponentov do tieniacej techniky a atypických výrobkov, ako aj zastrešenie výrobného procesu po konštrukčnej stránke. To v sebe obnáša:

• vypracovanie technickej, výkresovej a výrobnej dokumentácie,
• navrhnutie výrobného procesu výrobku,
• riešenie technických problémov výroby,
• vyhotovenie manuálov na montáž,
• spolupráca pri tvorbe cenových ponúk pri atypických výrobkoch
• spolupodieľanie sa na riešení reklamácií (zaujatie odborného stanoviska).

V rámci vývoja a navrhovania nových produktov bude vybraný kandidát spolupracovať predovšetkým s kolegami zo svojho tímu, ale aj s výrobnou prevádzkou. V rámci návrhu je potrebné zadefinovať aj materiál, z ktorého sa bude produkt vyrábať, zadefinovať presné požiadavky na materiál, spolupracovať s výrobou pri vzorkovaní aj pri zavádzaní do výroby.

Konštrukčné návrhy produktov a komponentov sa kreslia v programe AutoCad Inventor. Z tohto dôvodu budeme uprednostňovať kandidátov, ktorí ovládajú prácu v tomto programe a zároveň sa dohovoria v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Po nástupe na pozíciu prejde vybraný kandidát zaškolením, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním spoločnosti, výrobnej prevádzky, s vyrábanými produktami a pod. Zaškolenie bude zastrešené hlavne skúsenými kolegami na rovnakej pozícii, ktorí ho naučia všetko potrebné.

- perspektívna a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti,
- zaujímavá a rôznorodá pracovná náplň,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- platové ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta,
- mimoriadne prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku,
- finančné ohodnotenie za návrh nového výrobku,
- finančné ohodnotenie za návrhy na zlepšenie a zefektívnenie procesov a chodu oddelenia,
- finančné príspevky pri životných a pracovných jubileách (narodenie dieťaťa, svadba, ...),
- príspevok zo Sociálneho fondu pri dlhodobej PN,
- možnosť profesného rozvoja a kariérneho rastu v rámci iného oddelenia spoločnosti,
- odborné školenia a jazykové kurzy potrebné k výkonu práce plne hradené zamestnávateľom,
- rôzne teambuildingové akcie .

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3198385  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe pracovných skúseností