CNC operátor / Nastavovač

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho kandidáta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu CNC operátor / Nastavovač.

Naším klientom je úspešná nemecká spoločnosť, ktorá sa už vyše 80 rokov zaoberá opracovávaním a povrchovou úpravou rôznych súčiastok, ktoré sa používajú pri montáži automobilov (napr. vstrekovacie dýzy, skrutky a pod.)

Vybraný kandidát bude pôsobiť na oddelení vstrekovacích dýz a bude obsluhovať moderné viacvretenové CNC stroje. Na týchto CNC strojoch sa z ocele a hliníka sústružením vyrábajú požadované súčiastky.

Vo výrobe sa pracuje v dvojzmennej, trojzmennej, ako aj nepretržitej prevádzke. Kandidát sa vie so zamestnávateľom dohodnúť na práci v takých zmenách, aké mu najviac vyhovuje.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ženy, keďže vyrábané súčiastky nie sú váhovo ťažké.

Podstatou tejto pracovnej pozície je príprava a nastavenie CNC strojov a ich následná obsluha pri vyrábaní súčiastok. To v sebe zahŕňa tieto činnosti:
- nastavenie stroja, príprava nástrojov a upínacích systémov,
- nastavenie riadiacich programov CNC stroja,
- obsluha a kontrola CNC stroja (vkladanie materiálu do stroja, vykladanie výrobkov zo stroja)
- výmena použitých nástrojov (napr. nože, vrtáky, plátky, atď.),
- kontrolné merania vyrobených kusov pomocou rôznych meradiel (šublerá, mikrometre, 3D meradlá, atď.).

Na tejto pozícii si vieme predstaviť:
- tak skúseného CNC Nastavovača, prípadne šikovného CNC Operátora.
Títo kandidáti budú hneď od nástupu vykonávať prácu CNC Nastavovača.
- ako aj menej skúseného kandidáta, ktorý má technické myslenie a chce pracovať v tomto obore. Všetko potrebné sa kandidát naučí (merať súčiastky, obsluhovať CNC stroje, a pod.), najskôr na pozícii CNC Operátor a neskôr môže postúpiť na pozíciu CNC Nastavovač.

Vybraný kandidát po nástupe na túto pozíciu prejde dôkladným a postupným zaškolením, ktoré bude zastrešovať Vedúci výroby. Oboznámi sa s výrobou, technologickými postupmi a ostatnými činnosťami potrebnými k výkonu práce. Na začiatku bude robiť so skúseným kolegom, prípadne Predákom zmeny.

Na tejto pracovnej pozícii by sme radi vyzdvihli zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré ponúka.
Základný plat zohľadňuje pracovné skúsenosti kandidáta a môže sa časom navýšiť, keď sa napríklad kandidát naučí pracovať na inom stroji, prípadne si inak rozšíri svoje znalostí a skúseností. Okrem základného platu dostáva príplatky aj nad rámec zákona. Ide o nasledovné príplatky:
- príplatky za prácu v noci, cez víkend, cez sviatok
- príplatok za prácu nadčas
- mesačná výkonnostná prémia
- príplatok za sťažený výkon práce

Ďalšie zamestnanecké výhody a benefity:
- Vianočná prémia cca 300 eur
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- pracovné oblečenie a obuv
- zabezpečené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- plne vybavené kuchynka (chladnička, mikrovlnka)
- možnosť jazykového vzdelávania
- rôzne firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (Vianočný večierok, Športový deň, a pod.)

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3195448  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa pracovných skúseností kandidáta