Servisný technik výťahov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Martin, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Servisný technik výťahov pre región Martin a Žilina.

Naším klientom je úspešná fínska spoločnosť, ktorá sa už vyše 100 rokov zaoberá výrobou, montážou a servisom výťahov a eskalátorov. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta a patrí k lídrom na trhu vo svojom obore.

Podstatou práce Servisného technika je servisovanie a údržba výťahov v obytných a administratívnych budovách, hoteloch, nákupných centrách a zdravotníckych zariadeniach.

Medzi typické aktivity na tejto pozícii patrí:

• pravidelná plánovaná údržba, inšpekčné prehliadky a skúšky výťahov (kontrola bezpečnostných prvkov, funkčnosti a pod.)
• vypracovávanie zápisov zo servisných prehliadok pre zákazníka
• opravy výťahov a vyslobodzovanie osôb z výťahov
• vedenie evidencie o vykonaných opravách a servisných prehliadkach

Servisný technik na tejto pracovnej pozícii pracuje väčšinu času v teréne. Cca každý štvrtý týždeň má 24 hodinovú pohotovosť v trvaní jedného týždňa. Prácu ohľadom pravidelnej údržby výťahov si organizuje sám. O poruche výťahu ho informuje nadriadený alebo dispečer.

Vybraný kandidát sa bude môcť oprieť o aktívnu podporu a zaučenie od skúseného kolegu, s ktorým bude chodiť na servisné zásahy a opravy cca pol roka. Potom začne samostatne realizovať jednoduchšie servisné zásahy a opravy.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť:
• tak skúseného kandidáta s praxou v oprave výťahov alebo zdvíhacích zariadení,
• ako aj šikovného absolventa, ktorý má technické myslenie a chce sa rozvíjať v tejto oblasti.
Nevyhnutnosťou je elektrotechnické vzdelanie a elektrotechnická vyhláška minimálne §21.

• pracovná pozícia v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
• rodinná atmosféra, priateľské a otvorené vzťahy na pracovisku
• finančné ohodnotenie podľa skúsenosti kandidáta
• služobné auto a smartfón aj na súkromné účely
• kvartálne bonusy a príplatky za pohotovosť
• príspevok na dôchodkové pripoistenie
• príspevok na tábory pre deti až do výšky 120 eur
• poistenie za škodu spôsobené zamestnávateľovi
• možnosť odborného rastu prostredníctvom rôznych školení
• príspevok na jazykové kurzy angličtiny
• firemné a teambuildingové akcie – Vianočný večierok, lyžovačka, Športové d

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý:

• má platnú elektrotechnickú vyhlášku, minimálne §21
• vie čítať technické výkresy
• je technicky a manuálne zručný

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3180366  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti kandidáta