Obchodno-technický Reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Obchodno-technický Reprezentant.

Naším klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 15 rokov zaoberá predajom nástrojov pre strojársky priemysel. Gro tvoria nástroje pre CNC stroje používané pri kovoobrábaní, hlavne pri frézovaní a sústružení. Náš klient predáva nástroje nemeckej výroby, ktoré sú vzhľadom na svoju kvalitu a cenu, zákazníkmi žiadané.

Hlavnou úlohou Obchodno-technického Reprezentanta je predaj zvereného sortimentu a technické poradenstvo zákazníkom v pridelenom regióne. Zákazníkmi nášho klienta sú výrobné strojárske spoločnosti.

Obchodno-technický Reprezentant komunikuje s technológmi, vedúcimi výroby alebo údržby, ale aj s majiteľmi a konateľmi spoločností. Úspešný kandidát sa bude starať o cca. 30 existujúcich zákazníkov v Banskobystrickom kraji, medzi ktorých patria významní dodávatelia pre automotive. Spolupráca nie je len o obchode, ale aj o budovaní vzťahov, odbornom poradenstve a hľadaní technických riešení.

Obchodno-technický Reprezentant zisťuje aktuálne potreby zákazníka v zmysle – aké nástroje používa, čo potrebuje vyrobiť, na akom stroji a ďalšie technické špecifiká. Na základe získaných informácií môžu nastať 2 typy obchodných prípadov:

• pri bežne používaných nástrojoch vie Obchodno-technický Reprezentant technicky zargumentovať efektivitu a úsporu, ktorú zákazníkovi prinesie používanie nástrojov nášho klienta,
• pri zavádzaní nových strojov do výroby alebo pri špecifickej zákazke, Obchodno-technický Reprezentant poskytuje technickú podporu a poradenstvo pre výber najvhodnejšieho produktu. V rámci odborného poradenstva má Obchodno-technický Reprezentant k dispozícii aj technikov z nemeckej dodávateľskej firmy, ktorí vedia zákazníkovi navrhnúť riešenie na mieru.

Medzi typické činnosti na tejto pracovnej pozícii patrí:
• plánovanie, organizovanie a vedenie obchodných stretnutí,
• spracovávanie cenovej ponuky a objednávky,
• uzatváranie obchodu,
• akvizícia nových klientov,
• budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi.

Aktivity Obchodno-technického Reprezentanta sú podporované aj rôznymi promo akciami a školeniami o predávaných nástrojoch a novinkách na trhu, ktoré náš klient realizuje pre svojich zákazníkov. Obchodno-technický Reprezentant sa bude môcť oprieť o technickú, marketingovú a administratívnu internú podporu, ktorá mu podstatne uľahčí jeho prácu v teréne.

Adaptácia na tejto pracovnej pozícii pozostáva z produktových školení, z návštevy výrobného závodu, vývojového centra, absolvovaní obchodných stretnutí s kolegom na obchodníckej pozícii.

Hľadáme kandidáta, ktorý:
• má buď obchodnícku skúsenosť s technickou komoditou a rozumie sa kovoobrábaniu,
• alebo je vyštudovaný strojár, alebo šikovný CNC programátor / nastavovač / technológ, ktorý chce svoje skúsenosti zúročiť v obchode.

- rôznorodá a kreatívna práca v úspešnej spoločnosti rodinného typu
- zaujímavý fix a motivačná variabilná zložka
- finančná odmena za nového zákazníka
- 13. plat vyplácaný už v novembri
- služobné auto aj na súkromné účely a ďalšie pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce
- peňažné príspevky pri pracovnom a životnom výročí
- jazykové kurzy a školenia na rozvoj predajných zručností
- teambuildingové akcie – Mikuláš, MDD, lyžovačka, wellnes, Vianočný večierok
- možnosť pravidelne využívať služby maséra priamo na pracovisku
- a ďalšie benefity na základe dohody so zamestnávateľom

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 15 rokov zaoberá predajom nástrojov pre strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2825906  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie