Kontrolór kvality na vstupnej kontrole

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Kontrolór kvality na vstupnej kontrole.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí ako výrobca a dodávateľ komponentov pre renomované značky v oblasti automotive.

Podstatou práce Kontrolóra kvality na vstupnej kontrole je zabezpečiť, aby sa do výroby dostal materiál v požadovanej kvalite. Zabezpečuje kontrolu vstupného materiálu prostredníctvom rôznych meraní a skúšok a následne hodnotí, či materiál spĺňa vopred stanovené požiadavky.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- definovanie požiadaviek na vstupný materiál u dodávateľa,
- komunikácia s dodávateľmi (vypracovávanie dohôd o kvalite, vybavovanie reklamácií a pod.),
- kontrola vstupného materiálu a komponentov (merania, funkčné skúšky),
- hodnotenie, či materiál spĺňa stanovené požiadavky (odsúhlasenie/zamietnutie dodávky),
- zabezpečenie nápravných opatrení v prípade nezhodnej dodávky,
- vedenie a aktualizovanie príslušnej dokumentácie.

Hľadáme kandidáta, ktorý zvláda komunikáciu v anglickom alebo nemeckom jazyku, nakoľko viac ako 80% dodávateľov spoločnosti je zo zahraničia. Uvítame nielen skúseného kvalitára, ale aj absolventa bez skúseností v tejto oblasti.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi kompletné zaškolenie a naučí ho všetko potrebné, podľa skúseností a znalostí kandidáta. V rámci adaptácie prejde jednotlivými oddeleniami v spoločnosti aby sa podrobne oboznámil s fungovaním firmy.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli:
- stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
- zaškolenie prispôsobené schopnostiam kandidáta,
- podrobné oboznámenie sa s fungovaním spoločnosti v rámci adaptačného programu,
- príjemné pracovné prostredie, z ktorého vyplýva nízka fluktuácia zamestnancov.

Ostatné výhody a benefity:
- zázemie úspešnej a medzinárodnej spoločnosti,
- odborný rast,
- 13. a 14. plat,
- bohatý sociálny program (spoločné akcie, príspevky na kultúrne alebo športové akcie),
- ďalšie benefity sú súčasťou bohatého sociálneho programu spoločnosti.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí ako výrobca a dodávateľ komponentov pre renomované značky v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2767209  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou