Teamleader

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta / -ku na pozíciu Teamleader.

Naším klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí ako dodávateľ interaktívnej, prezentačnej, výpočtovej a audiovizuálnej techniky pre oblasť školstva a samosprávy na Slovensku. Náš klient pre svojich zákazníkov zabezpečuje komplexné služby od odborného poradenstva, cez dodávku, montáž až po servis dodanej techniky.

Podstatou pracovnej pozície Teamleader je vedenie malého obchodného tímu, s čím súvisí zodpovednosť za plnenie obchodného plánu.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• riadenie, kontrolovanie a vyhodnocovanie obchodníckych aktivít,
• absolvovanie obchodných rokovaní s obchodníkmi za účelom poskytnutia spätnej väzby,
• realizácia workshopov a školení pre svoj obchodný tím (predajné zručnosti, komunikácia a pod.),
• vedenie porád a motivácia obchodného tímu,
• navrhovanie a realizácia rôznych marketingových akcií pre zákazníkov.

Pracovná pozícia Teamleader je novovytvorená pozícia, a je s ňou spojených viacero výziev, ktoré bude musieť úspešný kandidát zvládnuť :

• rozšíriť obchodnícky tím,
• zaškoliť nových obchodných reprezentantov,
• hľadať priestor a možnosti zvyšovania predaja prostredníctvom rôznych marketingových aktivít.

Ako konzultant pracujúci pre nášho klienta by som na tejto pozícii rada vyzdvihla:
• možnosť sebarealizácie nielen v oblasti obchodu, manažovania a rozvoja obchodného tímu, ale aj v oblasti marketingových aktivít,
• rôznorodosť pracovnej pozície – práca nielen v kancelárii, ale aj v teréne.

Ďalšie výhody a benefity:

• práca pre úspešnú a fungujúcu spoločnosť s veľkým potenciálom
• možnosť uplatňovania vlastného systému riadenia a vedenia ľudí
• prepracovaný a motivačný systém odmeňovania postavený na dosiahnutých výsledkoch a prístupe k práci
• adaptačný proces a zaškolenie priamo v pracovnom procese
• k dispozícii auto, notebook, mobil
• práca v mladom kolektíve s dobrou atmosférou
• priateľské a otvorené vzťahy s vedením spoločnosti

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí ako dodávateľ interaktívnej, prezentačnej, výpočtovej a audiovizuálnej techniky pre oblasť školstva a samosprávy na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2761306  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie