Kontrolór kvality - Stabilná práca na živnosť 8,50 Eur/hod.

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacPonúkame stabilnú a dlhodobú prácu na živnosť aj na dohodu.
Na živnosť 8,5 eur/hod a na dohodu 7 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na vizuálnu kontrolu v automobilovom priemysle v Košiciach

Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

- Pracovať v automobilovom priemysle

- Vizuálne kontrolovať komponenty v automobilovom priemysle podľa zadaných špecifikácií

- Evidovať výsledky svojej činnosti

- Práca na 3 zmeny

- Práca v nadnárodnej spoločnosti

- Zaškolíme Vás

- Získate stabilný príjem

- odmena za odporučenie zamestnanca v hodnote 200 eur

- Plus Príplatky:

+ Noc 1 €/h

+ Sobota 1 €/h

+ Nedeľa 1,5 €/h

+ Sviatok 2,5 €/h

+ Finančné ohodnotenie aj za prácu nadčas

Poskytujeme dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 25 krajinách!

Zašlite nám svoj životopis a následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak

- spoľahlivosť

- zodpovedný prístup k práci

- manuálna zručnosť

- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb

- chuť pracovať

- vodičské oprávnenie výhodou, nie podmienkou

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 4784584  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac