Vedúci zmeny - Levice

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacStabilná a dlhodobá práca na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať na zodpovednej pozícii Vedúceho zmeny v automobilovom priemysle pri zabezpečovaní kontroly kvality? Máš organizačné schopnosti a skúsenosti ? Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu ktorý by bol zodpovedný za:
- komunikáciu so zákazníkom
- kontrolu kvality
- koordinovanie prác
- prácu s počítačom
- podávanie informácií o dianí na jednotlivých pobočkách nadriadenému
- riešenie každodennej operatívy
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- radi Vás zaškolíme
- poskytujeme dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 25 krajinách!
- ponúkame prácu v skvelom tíme
- odmena za odporučenie zamestnanca v hodnote 200 eur

Zašli nám svoj životopis a následne Vás budeme kontaktovať. Radi sa s Vami stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizačné schopnosti
- prax min. 2 roky na podobnej pozícii
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
Tel.: +421911739142
E-mail: poslať životopis
ID: 4025291  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac