Technická podpora oddelenia kvality - Automobilový priemysel

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda môže byť prehodnotená v závislosti od schopností a skúseností konkrétneho kandidáta. Navyše k uvedenej základnej mzde patria ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v automobilovom priemysle v 1 zmennej prevádzke.

Si manuálne zručný, orientovaný na detail, máš technické myslenie a prehľad v oblasti elektrotechniky?
Pošli nám svoj životopis!!!

Pracovná náplň

  • starostlivosť a komunikácia so zverenými zákazníkmi na dennej báze – TIER1 dodávatelia pre automobilový priemysel
  • analýza nezhodných dielov a ďalšia podpora zákazníka pri reklamáciách, aspoň základná znalosť štandardných nástrojov používaných v oblasti kvality
  • analýza závady, vizuálna kontrola a kontrola funkčnosti dielov
  • programovanie elektronických modulov, práca so špecifickými testermi
  • príprava analýzy a podkladov podľa požiadaviek zákazníka
  • zodpovednosť za zber údajov a reporting pre zákazníka
  • dohľad nad bežiacimi triediacimi akciami pre konkrétneho zákazníka
  • komunikácia medzi oddeleniami (zákazník, kvalita, výroba) aj v anglickom jazyku
  • účasť na projektoch týkajúcich sa rozvoja dodávateľov, návrh riešení,  konzultácia s Quality Managerom, alebo tímom špecialistov

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • ročný bonus až do výšky 2 mesačných platov
  • poskytujeme dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 25 krajinách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • flexibilný, dynamický
  • schopnosť a chuť učiť sa
  • manuálne zručný
  • zodpovedný
  • technické myslenie
  • schopnosť pracovať v strese
  • denná komunikácia v anglickom jazyku

Prax v automobilom priemysle alebo v technickom segmente výhodou

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
Tel.: +421911739142
E-mail: poslať životopis
ID: 4022007  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac