Koordinátor pri zabezpečovaní kontroly kvality - Zvolen, Detva, Žiar nad Hronom

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať na zodpovednej pozícii Koordinátora v automobilovom priemysle pri zabezpečovaní kontroly kvality? Máš organizačné schopnosti a skúsenosti s riadením tímu? Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu.
Čo budeš vykonávať ak získaš túto pozíciu?
- pracovať v automobilovom priemysle
- koordinovať tím kontrolórov kvality, zaraďovať ich na zmeny a spolupracovať s klientom
-podávať informácie o dianí na jednotlivých pobočkách nadriadenému
-riešiť každodennú operatívu

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- radi Vás zaškolíme
- poskytujeme dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 22 krajinách!
- ponúkame prácu v skvelom tíme

Zašli nám svoj životopis a následne Vás budeme kontaktovať. Radi sa s Vami stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizačné schopnosti
- prax min. 3 roky na podobnej pozícii
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- ochota cestovať v rámci SR ( Zvolen, Detva, Žiar nad Hronom )
- Anglický jazyk B2

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3259108  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac