Technik kvality v automobilovom priemysle - Trnava

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu v Trnave hľadáme dynamického kandidáta na pozíciu TECHNIK KVALITY v automobilovom priemysle, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
1. Vydávať kontrolné inštrukcie pre vizuálnu kontrolu
2. Prijímanie dielov, kontrola vzhľadu, kontrola geometrie a funkcie. Kontrola dielov na makete, skúška montovateľnosti. Vystavenie protokolu akceptácie dodaných dielov.
3. V spolupráci so Supplier Developement inžinierom participovať na APQP v rámci svojho perimetra.
4. Zabezpečiť analýzu chýb (nekonformity dielov, anomálie montáže / zvarovne, problémy koncepcie) v každom štádiu projektu a/alebo pri zmene dielu/procesu. Komunikovať svoje závery projektovému inžinierovi a Supplier developement inžinierovi.
5. Asistovať počas porád (ranná porada, zmena stavu dielov, a pod.)
6. Identifikovať dočasné nápravné opatrenia, validovať ich v spolupráci s rôznymi funkciami v rámci projektu. po validácii tieto riešenia aplikovať.
7. Zabezpečiť spätnú sledovateľnosť zmien na dieloch v rámci svojho perimetra.
8. Formalizovať výnimky kvality v systéme sledovania výnimok.
9. Zabezpečiť aktualizáciu definovaných indikátorov.
10. Zúčastňovať sa na odovzdávaní úloh z projektu do sériovej výroby.
11. Pravidelné reportovanie napredovania aktivít svojím nadriadeným (RMEL, Chargé projekt, SDP).
12. Aktívne participuje na poradách v rámci svojho odboru a zúčastňuje sa plnení cieľov.
13. So súhlasom svojho nadriadeného formalizuje lessons learned – skúsenosti získané počas projektu» a zabezpečuje ich distribúciu v rámci svojho odboru.
14. Prihlasuje zlepšovanie návrhy.
15. Aplikuje 5S
16. Rešpektuje princípy utajenia projektu – mlčanlivosť.
17. Rešpektuje BOZP.
18. Rešpektuje pravidlá komunikácie (mobilné telefóny, prenosná pevná linka – DECT, a pod.)

Ponúkame nášmu novému zamestnancovi:
- podporu a zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- osobnostný rozvoj
- možnosť profesijného rastu
a v neposlednom rade práca vo vynikajúcom kolektíve
Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie. Kompletný balík benefitov bude predstavený vybraným uchádzačom na osobnom pohovore.
Znalosť anglického jazyka je podmienkou a znalosť francúzkeho jazyka je výhodou.

Ak spĺňaš uvedené podmienky zašli nám svoje CV , ktorý nás presvedčí, že ten, koho hľadáme, si práve Ty. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Zodpovednosti a kompetencie :
1. Je samostatný a zodpovedný počas akceptácie a validovania nakupovaných dielov.
2. Samostatne validuje montabilitu nakupovaných dielov.
3. Nesie zodpovednosť za analýzu chýb.
4. Zabezpečuje sprístupnenie len aktuálnej verzie dielov na montážnu linku.
5. Určuje prioritu úloh za účelom splnenia termínov realizácie.
6. Zabezpečí školenie technikov kontroly kvality (CQ) a ostatných funkcií v rámci svojej skupiny.
7. Je referenčným garantom v rámci svojho perimetra.

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3197388  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé finančné ohodnotenie.