Technik kvality - automobilový priemysel

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiac1100 Eur,- + mesačné odmeny 200 Eur,- + ročné odmeny. Stabilná a dlhodobá spolupráca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu v Žiline - Teplička nad Váhom hľadáme dynamického kandidáta, ktorý:
1. ovláda anglický jazyk na komunikatívnej úrovni;
2. ovláda prácu s počítačom - Excel;
3. má vodičské oprávnenie sk. B
4. má skúsenosti s prácou vo výrobe, ideálne v oblasti kontroly kvality
5. má riadiace schopnosti
Ak tieto podmienky spĺňaš, ostatné ťa naučíme.
Hlavnou náplňou práce bude:
- riadenie činností kontroly kvality v medzinárodnej firme
- riadenie tímu inšpektorov kvality; dohliadanie na vedenie administratívy
- komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- návrh a tvorba pracovných postupov
- realizácia zákaziek - zabezpečenie ich organizácie a plnenia
- plánovanie, organizovanie, koordinácia, kontrola a vyhodnocovanie činností pobočky
- zodpovednosť za operatívne a efektívne riešenia vo všetkých oblastiach riadenia pobočky

Ponúkame nášmu novému zamestnancovi:
- podporu a zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť načerpať cenné pracovné skúsenosti
- skvelá príležitosť pre osobný/kariérny rast
- mesačné odmeňovanie na základe pracovného výkonu

Ak spĺňaš uvedené podmienky, zašli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Osobnostné predpoklady kandidáta:
• Dynamická a silná osobnosť , analytické myslenie
• Silná orientácia na zákazníka
• Odolnosť voči stresu
• Lojalita
• Flexibilita a ochota prispôsobiť sa vysokému pracovnému tempu
• Silné organizačné schopnosti

Požiadavky na pozíciu:
• Technické vzdelanie výhodou
• Dobrá znalosť systémov kvality veľkou výhodou
• Preukázateľné skúsenosti s riadením ľudí
• Vodičský preukaz - aktívny vodič!
• Ochota cestovať

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3174999  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac